MAKSEVÕIMALUSED BRONEERINGUT TEHES

Olenevalt majutusasutusest on Turismiweb.ee/bookit keskkonnas võimalik broneeringu eest tasuda alljärgevalt:
 • Pangalingi kaudu tasudes majutusettevõttele kogu broneeringu summa broneeringut tehes.

 • Krediitkaariga, garanteerides broneeringu.

 • Majutusasutuses kohapeal, majutusasutuse poolt määratud maksevõimalustega (kaarditerminal ja/või sularahas).

 • Arve alusel ülekandega. Majutusasutuse poolt väljastatud arve alusel, tehes ülekanne nõudud summas arvel märgitud kuupäevaks.

Pangalink
Enamus majutusasutusi võimaldavad Teil broneeringu eest tasuda koheselt, kasutades selleks e-panga teenuseid.
Selleks valige broneeringut tehes (aste 2.“Teie andmed”) makseviisiks “Pangalink”
Broneeringuandmete kinnitamise järgselt (aste 3. “Andmete kinnitamine”) suuname Teid koos makseinformatsiooniga Pankade Kaardikeskuse turvalisse keskkonda.
 • Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka.

 • Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele broneeritud majutuse eest. Internetipanga kaudu kuulub tasumisele kogu Teie broneeringu summa.

 • Seejärel kinnitage maksekorraldus.

 • Maksekorralduse teostamise järgselt vajutage kindlasti nuppu "Tagasi kaupmehe juurde" - see annab meile teada, et olete makse edukalt sooritanud.

Krediitkaart
Aeg-ajalt võib majutusasutus vajada bronneringu garanteerimiseks krediitkaardi andmeid.

Krediitkaardi andmete küsimine, millega ei kaasne tagatise broneerimist kaardilt.
Krediitkaardi andmete küsimine koos tagatise broneerimisega krediitkaardilt.


Garanteerides broneeringu krediitkaardiga, annate majutusasutusele õiguse, tühistamise tingimuste mittetäitmise või mitteilmumise korral teha krediitkaardilt nn. kinnipidamise teatud summa ulatuses. Kinnipeetava summa ulatus võib olla olenevalt majutusasutusest ja nende poolt kehtestatud tühistusnõuetest järgnevad:

 • Variant 1. Tühistamistingimuste mittetäitmise või mitteilmumise korral võetakse krediitkaartilt tühistustasuks Teie broneeringu 1 öö maksumus.

 • Varant 2. Tühistamistingimuste mittetäitmise või mitteilmumise korral võetakse krediitkaartilt tühistustasuks Teie broneeringu kogusumma (ing.k. non-refundable tingimus)

Seetõttu rõhutame, et Te broneeringut tehes vaataksite üle ka broneeritava majutusasutuse ja toa info ettemaksu ning võimalike tühistamise tingimususte osas.

Aktsepteerime järgnevaid krediitkaarte: Visa, Master, American Express ning Mestro Card.

Teie krediitkaardi informatsioon saadetakse majutusasutusele kasutades turvalist ühendust. Kasutame kõige turvalisemat saadaolevat tehnoloogiat - "Secure Socket Layer" (SSL) tehnoloogiat. Serveri sertifikaat on välja antud meile Thawte poolt.
Kogu teie personaalne informatsioon ja krediitkaardi andmed krüpteeritakse. Teie tellimuse andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult majutusasutuses, mille broneerisite.

Tasumine kohapeal
Kui majutusasutus võimaldab broneeringu eest tasuda ka kohapeal, siis on broneeringut tehes (samm 3. “Andmete kinnitamine”) vastav ikoon “Tasumine kohapeal”. Antud makseviisi valides toimub broneeringu eest tasumine majutusasutuses kohapeal kas saabudes või lahkudes – vastavalt majutusasutuses kehtestatud korrale.
Majutusasutuse üldinfost leiate ka informatsiooni kohapeal aksepteeritavatest maksevõimalustest (kaarditerminalid ja/või sularahas).

Arve/ülekanne
Kui majutusasutus võimaldab broneeringu eest tasuda arve alusel ülekandega, siis on broneeringut tehes (samm 3. “Andmete kinnitamine”) vastav ikoon “Arve/ülekandega”
Broneeringu järgselt laekub Teile e-mailile broneeringukinnitus.
Arve ülekande teostamiseks väljastab Teile majutusasutus, mille broneerisite.

Kui vajate, et arve koostataks ettevõttele, siis tuleb broneeringut tehes (samm 2. “Teie andmed”) täita vastavad väljad (Ettevõtte nimi; Ettevõtte aadress).
Majutusasutus saadab Teile arve broneeringus märgitud e-mailile.


ETTEMAKS ja TÜHISTUSTASU

Broneeringut tehes juhime Teie tähelepanu, et Turismiweb.ee/bookit veebisaidil esindatud majutusasutused on kehtestanud erinevaid nõudeid broneeringu kinnitamiseks, tühistamiseks ning sanktsioonid broneeringu järgselt kohale mitte ilmumisel.

Broneeringut tehes palun jälgige majutusasutuse ja toa info juures ettemaksu, tühistamise jmt. tingimusi.

Võimalikud nõuded
Ettemaks
Olenevalt majutusasutusest võib majutusasutus vajada broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ettemaksu.
 • Osaline ettemaks - st. teatud % broneeringust või esimese öö maksumus.

 • Täismahus ettemaks - st. 100% broneeringu maksumusest.
Broneeringu järgselt laekub Teile e-mailile broneeringusüsteemist kinnitus.
Juhul, kui majutusasutus nõuab ettemaksu, siis väljastab majutusasutus Teile seejärel broneeringus märgitud e-mailile ettemaksuarve. Ettemaksuarve tasumisega garanteerite broneeringu. Ettemaks tuleb tasuda arvel märgitud kontole nõutud kuupäevaks.
Ettemaksuarve tasumise järgselt kinnitab lõplikult Teie broneeringu majutusasutus.

Tagatise broneerimine krediitkaardilt.
Suur enamus Eesti majutusettevõtted ei broneeri broneeringu teostaja krediitkaardilt tagatist broneeringu teostamise päeval.
Kuid juhime Teie tähelepanu, et olenevalt majutusasutusest võib majutusasutus broneeringu kinnitamiseks võtta bronneringu teostamise päeval Teie krediitkaarilt tagatise.
Tagatise suurus võib olenevalt majutusasutusest ja tema poolt määratud broneeringu tingimustest olla:
Broneeringu teostamise päeval võetakse krediitkaardilt ettemaksena 100% esimese öö hinnast.
Broneeringu teostamise päeval võetakse krediitkaardilt ettemaksena kogu broneeringu maksumus.

Majutusasutuse üldised mitteilmumisel ja tühistamisel kehtivad reeglid on saadaval meie veebisaidil majutusasutuse infos ning lisaks on need nähtavad broneeringu tegemise ajal ja broneeringut kinnitavas e-kirjas.
Broneeringu andmete kontrollimiseks, muutmiseks või tühistamiseks vaadake broneeringut kinnitavat e-kirja ning järgige seal olevaid juhiseid.

Üldjuhul saab broneeringut muuta või tühistada kuni 2 päeva (48 tundi) enne esimest majutuskuupäeva telefoni või e-kirja teel. Kuid palun pange tähele, et osade hindade ja eripakkumiste puhul ei ole broneeringut võimalik tühistada või muuta, seega palun kontrollige enne broneeringu tegemist põhjalikult toa andmete juures olevat infot.
Ka broneeringu kinnituselt näete, kas ja mis ajani on Teil võimalik broneeringut tühistada tasuta.

Nõuetekohasest hilisem tühistamine võib tuua endaga kaasa tühistustasud:
Krediitkaarti debiteeritakse 1 öö maksusmuse ulatuses (või erandjuhtudel kogu broneeringu summa ulatuses).
Ettemakse osaline või täielik mitte tagasi maksmine.Reklaamid
Turismiweb on Facebook