Küla Villa

Annotalu, Kajamaa küla, Saku vald, Harjumaa www.kylavilla.ee näita numbrit

(+372) 681 8880

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Annotalu, Kajamaa küla, Saku vald, Harjumaa www.kylavilla.ee näita numbrit

Annotalu, Kajamaa küla, Saku vald, Harjumaa www.kylavilla.ee näita numbrit

Saada e-mail

Küla Villa / Tutvustus

Lisainfo
Lahtioleku ajad
24H

Hinnad suvehooajal
alates 100€
Hinnad talvehooajal
alates 100€
Voodikohtade arv
30
Üldine
WiFi, Telkimisvõimalus, Peretoad, Parkimine (tasuta), Kamin, Väliistekohad
Teenused
Ööbimisvõimalus, Majutus, Saun
Tegevused
Ujumine (veekogus), Kalastamisvõimalus, Tegevused lastele
Küla Villa asub Harjumaal, Saku vallas, Kajamaa külas kauni looduse rüpes, 2,5 ha suuruse maalilise järve kaldal.

Peamaja

I korrusel asuv 60 m2 suurune köögisaal annab hea võimaluse mõnusale seltskonnale koos kokkamiseks ja kamina ees hubaseks ajaviitmiseks. Ruumis jagub istekohti vajadusel 25-le inimesele. Rootsi-laua moodi serveerimisel pole kohtade arv piiratud, kuid soovituslikult kuni 30 inimest, et ennast piisavalt hästi tunda. Saalis on elektri- ja gaasipliit, nõudepesumasin, mikrouun ja mahukas külmik.

II korrusel asuv 40 m2 sviit TV ja kuuekohalise istumisnurgaga annab hea võimaluse eraldumiseks suuremast seltskonnast. Soovi korral on võimalik sviidi ouhkenurka paigutada pokkerilaud. Magamistoast pääseb otse rõdule ning vannituppa/tualettruumi.

60 m2 peosaal avaneb läbi kahe korruse ning avarast saalist pääseb otse rõdule ja õue. Ruumis on muusikanurk (süntesaator, trummikomplekt, kitarrid) ja suure ekraaniga TV. Avatud ruumist avaneb kaunis vaade järvele. Peosaali saab soovi korral muuta seminariruumiks ning on võimalik valida, kas osalejad istuvad mõnusalt pehmetel diivanitel või suure ovaalse laua taga, kus on mugav märkmeid teha. Kohapeal on olemas nii ekraan kui ka dataprojektor.

III korrus, nn. magala on avatud katusealune, mis mahutab vajadusel ka kuni 20 väsinut külalist.

Suvel on võimalus korraldada Külavilla õuel üritusi kuni 200 inimesele. Lisaks haljastusele pakub seltskonnale silmailu hoonestuse vahele jääv purskkaev ja järvel liuglev luigepaar. Väliürituste tarvis on peamaja all eraldi WC.

Saunamaja asub peomaja vahetus läheduses, järve kaldal. Saunamaja ümbritseb terrass ja maakivimüür koos välikaminaga.

I korrusel olevasse saunaruumi lavale mahub korraga 4-5 inimest. Saunast pääseb tagauksest otse terrassile, tiiki, köetavasse kümblustünni ja talvel jääauku.

II korrusel on kaks magamistuba ja eesruum. Kokku mahutab saunamaja magama kuni 10 inimest.

Küla Villa asub Kajamaa küla miljööväärtuslikul alal – siin on 25 ha suurune haljasal ning veepiirist 10 m kõrguseleküündiv kõrgendik. Territoorium sobib väga hästi suurürituste korraldamiseks. Võimalik on orraldada üritusi kuni 50 000 inimesele. Parkimine süürürituste tarvis ei ole probleem. Niidetud alal saab suveperioodil harrastada ka golfi.

Küla Villa puhkekompleksi pärliks on 2,5 ha suurune järv, kus saab sõita paadiga, seigelda pontoonidega ning ujuda. Kuna järv asub eraterritooriumil, siis on järves ujumine täiesti privaatne, mis tähendab seda, et Küla Villa külalised saavad järve nautida vaid oma sõpradega ning kõrvalisi inimesi järve ääres ei ole.

Järv on väga populaarne paik nii suvepäevadel erinevate meelelahutuslike mängude korraldamiseks kui ka pulmatseremooniate läbiviimiseks.

Külavilla peamaja ning saunamaja vahel asub välitelk, kus on võimalik pidada nii sünnipäevi, pulmi, suvepäevi kui mistahes tähtpäevi ning vihmasabin ei ole mingiks takistuseks.

Lisavõimalused:
- Aerupaat
- Õnged
- Golfivarustus
- Seninarivõimalused
- Veinikoolitused
- Fotosessioonid
- Laste sünnipäevad koos põnevate tegevustega
- Suurürituste korraldamine
Lisainfo
Üldine
WiFi, Telkimisvõimalus, Peretoad, Parkimine (tasuta), Kamin, Väliistekohad
Teenused
Ööbimisvõimalus, Majutus, Saun
Tegevused
Ujumine (veekogus), Kalastamisvõimalus, Tegevused lastele

Asukoht

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Kõik, kes vaatasid "Küla Villa", vaatasid ka