Classic Pizza

Kuressaare, Saaremaa

score

1.0

Latest review:

"Kahjuks saime täna ebaprofessionaalse, hoolimatu ja isegi ülbe klienditeeninduse osaliseks. Keegi meid ei tervitanud ega teenindanud ei... (1.0)" Write a review

Kuressaare, Saaremaa

Kuressaare, Saaremaa

schicke E-Mail/maile

Classic Pizza / Vorstellung

Eine komfortabler und gemütlicher Platz in Kuressaare. Neben Pizza bieten wir Tagesessen, Salate, unterschiedliche Kaffeegetränke und Tee an.

schicke E-Mail/maile

Write a review

Beiträge

Olivia
Bewertung: 1.0

Kahjuks saime täna ebaprofessionaalse, hoolimatu ja isegi ülbe klienditeeninduse osaliseks. Keegi meid ei tervitanud ega teenindanud ei lauast ega letist, kuigi tööl oli vähemalt neli teenindajat. Soovisime enne 11.00 hommikul pizzat tellida, kui meile teatati, et enne 11.30 pizzat tellida ei saa. Samas lõpetati hommikusöögi tellimuste vastuvõtt, et lõunaks valmistuda. Lisaks meile lahkus seetõttu ka teine laudkond kliente, kes soovisid hommikusööki tellida. Minuga rääkinud teenindaja (vahetuse vanem) ei vabandanud, ei pakkunud välja ühtegi võimalust kuidas me süüa saaksime, seega lahkusime ja saime söönuks Kessu kohvikus, mida kõigile soojalt soovitame. Classic kohvikusse me kunagi enam tagasi ei lähe ja soovitame kõigile mitte minna. Kuressaares on palju häid söögikohti kus klient on oodatud, Classic kohvik nende hulka ei kuulu. (30.07.2019)

Firma beschäftigt sich mit folgenden Branchen

Firma ist mit folgenden Unternehmen verbunden