Erholungszentrum Aluoja

Ida-Virumaa

score

3.5

Latest review:

"Puhkemaja väga halvas seisukorras. Sobib ainult suvel puhkamiseks. Talvel liiga külm, kuigi meile lubati põrandakütust, tegelt seda ei... (1.0)" Write a review

Ida-Virumaa

schicke E-Mail/maile

Erholungszentrum Aluoja / Vorstellung

Im Erholungszentrum Aluoja in der Nähe des wunderschönen Wasserfalls Aluoja kann man Veranstaltungen, Feste, Seminare und Schulungen samt Übernachtung und Verpflegung organisieren (bis zu 100 Personen).

Alle Gebäude im Erholungszentrum sind per Hand angefertigte Blockhäuser. Gesunde Materialienauswahl eignet sich gut auch für Allergiker.

Das Erholungszentrum liegt weit weg vom Stadtlärm und ermöglicht in der reinen Naturumgebung mehrere Sportarten zu treiben und passt ideal zum Urlaub!
Es gibt einen Kinderspielplatz, eine Rauchsauna, Badetonnen, einen Lagerfeuerplatz, Grillmöglichkeiten, Campinghäuser, Kanu- und Fahrradverleih.

Konferenzräume

Suure puhkemaja saal

Auditorium
Classroom
Reception
Banquet
Diplomat
U-shape
Area m²
70
70
-
-
-
-
-

technische Zugaben: CD/DVD, Videoprojektor, TV/VHS, Internet

weitere Anlagen/Ergänzungen: Verpflegung, Unterkunft, Sauna, Parken

Suure puhkemaja saal

Auditorium
70
Classroom
70
Reception
-
Banquet
-
Diplomat
-
U-shape
-
Area m²
-

technische Zugaben: CD/DVD, Videoprojektor, TV/VHS, Internet

weitere Anlagen/Ergänzungen: Verpflegung, Unterkunft, Sauna, Parken

schicke E-Mail/maile

Write a review

Beiträge

Kristina
Bewertung: 1.0

Puhkemaja väga halvas seisukorras. Sobib ainult suvel puhkamiseks. Talvel liiga külm, kuigi meile lubati põrandakütust, tegelt seda ei olnud. Teisel korrusel sooja vett polnud. Köök on väga halvasti varustatud. Ei olnud isegi kääre. Kaks kohvitassi pidime jagama enda vahel. Veetorudest lekkis vett keset tuba. Tubades öölampides ei olnud pirne. Grillimiseks mõeldud grill ja rest on roostes läbi ja lõhki. Mangalipõhi on katkine. Ja see õudus on 400 EUR eest! Ei tule kunagi tagasi ja ei soovita teistele! (02.01.2024)

Alar Neeme
Bewertung: 4.0

Suur tänu TPI 1986 a. lõpetanud puidutöötlejate poolt. Täname hea söögi ja majutuse eest. (16.09.2019)

Bewertung: 5.0

Suured tänud! (19.03.2015)

Ester Karm
Bewertung: 5.0

Täname äärmiselt meeldiva, sooja ja mõistva suhtumise eest. Suur aitäh peremehele! (14.11.2014)

Bewertung: 5.0

Imeline koht nii looduse kui kogu kompleksi ülesehituse poolest! Väike intsident: Kuna külaliste seas oli üks väike preili (9 kuune) siis peremees tõi ekstra linnast uue pissipoti väikesele külalisele. Samuti oli olemas lastevoodi! Paljud sarnased kohad ütleksid, et ei ole ja kõik. Väga meeldiv, hooliv ja mõistev suhtumine puhkekesukse peremehe poolt! Tänan Teid südamest veel kord! Ester (14.11.2014)

Bewertung: 1.0

Broneerisime juubeliks ruumid Aluojale 22.02.2014, kahjuks juhtus selline lugu, et meid veeti alt ja teatamata anti ruumid teisele seltskonnale. Saime teada üsna viimasel minutil. Väga ebameeldiv kogemus. (17.02.2014)

People who visited "Erholungszentrum Aluoja" also viewed