Golfzentrum Niitvälja

Keila, Harjumaa

score

5.0

Latest review:

"Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale... (5.0)" Write a review

Keila, Harjumaa

schicke E-Mail/maile

Golfzentrum Niitvälja / Vorstellung

Bei Niitvälja, nur 30 km von Tallinn entfernt, wartet der erste komplette Golfplatz Estlands und des ganzen Baltikums auf Sie.
Auf dem Golfplatz, welcher nach den Worten der Experten zu den besten Plätzen Skandinaviens gehört und wegen des langen Bestehens zu einem Synonym für Golf in Estland geworden ist, haben tausende Betreiber dieser Sportart sowohl aus Estland als auch von anderswo das Golfspiel genossen.

Golfzentrum Niitvälja / Gallery

schicke E-Mail/maile

Write a review

Beiträge

Kadi
Bewertung: 5.0

Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale eriti sobivad, kuna rajad on laiad, hästi niidetud ja seega kadunud palli kerge leida. Looduse vaheldumisega on palju vaeva nähtud, kogu rada on nagu ilus matkarada, kus leidub nii eriilmelist maastiku, tiike, sildasid. Eriti kaunis on mängida päikeseloojangu ajal. Väga mõnus on peale mängimist minna sauna lõõgastuma na nautida õhtusööki. Kõige rohkem meeldibki golfikeskuse kogu hinge ja hoolega rajatud rajad, mis on põnevad nii algajale kui kogenud mängijale. Ainsa konstruktiivse kriitikanoole võiks visata hinnakirjale, kus golfikäru on vaja eraldi osta ning seega ei sisaldu raja mänguhinnas (nagu enamus klubides sisaldub). Muu aga kõik super. (29.10.2010)

Firma beschäftigt sich mit folgenden Branchen

People who visited "Golfzentrum Niitvälja" also viewed