Pizzarestaurant Steffani

Pärnu, Pärnumaa

score

5.0

Latest review:

"Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik... (5.0)" Write a review

Pärnu, Pärnumaa

schicke E-Mail/maile

Pizzarestaurant Steffani / Vorstellung

Willkommen im Pizzarestaurant Steffani,
in dem leckere Gerüche Ihre Sinne erregen, in dem die Farben Ihre Augen erfreuen, in dem die gesamte Athmosphäre Wärme und Gemütlichkeit ausstraht! In einer der beliebtesten Cafeterien in Pärnu finden Sie Pizzen, Pasta, Salate und Suppen. Im Winter gibt es günstige Tagesgerichte. Im Sommer haben wir eine große, gemütliche Terrasse.

Pizzarestaurant Steffani / Gallery

schicke E-Mail/maile

Write a review

Beiträge

Kristjan
Bewertung: 5.0

Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik maitse. Sõber sõi Caesari salatit, no talle ei maitsenud. Liiga palju sinki liiga vähe saiakuubikuid. Ta ütles, et nagu pakk sinki oleks taldrikul. Teenindusele ja puhtusele paneks 5+ (31.10.2010)

Terje
Bewertung: 5.0

Sel suvel kaks korda külastanud ja julgen soojalt soovitada kõigile. Eriti hea oli peale väsitavat rannapäeva :D Steffanist läbi astuda, maitsev pannipizza süüa ja külm siider juua. (31.10.2010)

Siiri
Bewertung: 5.0

Alati kui Pärnus olen, ei jää Steffani kunagi külastamata, isegi suvel, kui on saba taga....ja tuleb oodata. Pannipitsad, ma pole kusagil sellist saanud. Salatid, nii suvel kui talvel alati kvaliteetsed. Super koht!!!! (31.10.2010)

Maive
Bewertung: 5.0

Parim pizza ja teenindus Eestis. (31.10.2010)

romet
Bewertung: 5.0

... ja nii ongi. (30.09.2010)

Firma beschäftigt sich mit folgenden Branchen

People who visited "Pizzarestaurant Steffani" also viewed