Valaste kohvik

Ida-Virumaa

score

3.7

Latest review:

"Eelmine kommentaar on pisut ülepingutatud, sest menüü oli kenasti leti kohal ja väga suurelt valgustatud, samuti nägime viitavat silti,... (5.0)" Write a review

Ida-Virumaa

schicke E-Mail/maile

Valaste kohvik / Vorstellung

Das Cafe von Valaste liegt direkt am Ufer der Steilküste, am höchsten Wasserfall Estlands, dem Wasserfall von Valaste, und kann 26 Besucher aufnehmen. Wir haben durchgehend geöffnet und bieten Fastfood und Snacks an. Im Sommer kann man den wunderbaren Ausblick von der Außenterrasse mit 40 Plätzen genießen.

Valaste kohvik / Gallery

schicke E-Mail/maile

Write a review

Beiträge

Bewertung: 5.0

Eelmine kommentaar on pisut ülepingutatud, sest menüü oli kenasti leti kohal ja väga suurelt valgustatud, samuti nägime viitavat silti, mis suunab sissepääsu juurde. (04.01.2016)

Bewertung: 1.0

Kõigepealt tuleks paigaldada viide, et sissepääs tagantuksest mitte eest klaasuksest. Teiseks võiks menüü kasvõi kolmel lehel olla, mitte kokkupressitud ühele A4'le pimedas nurgas. Kolmandaks teenindaja ei öelnud ei tere ega naeratanud kordagi. Neljandaks kui müüte seljankat, kus on vaid vedelik, üks tükeldatud kartul ja kaks viilu sibulat, siis vahetage nimi vähemalt lihata seljankaks. Viiendaks pange silt et kandikud palun asetage prügikasti peale. Külastajad viskasid kandikud ka prügikasti sest kandikutekoha asemel paiknes lillepott. Teenindaja peksis seal prügikastiustega ja oli vihane, samaaegselt kui rahvast juurde tuli ja teised ootasid. Sellisel tipphooajal tasuks omanikuproual või härral ise ka käsi külge panna ja tagument teki alt välja ajada, mitte inimesi lollitada ja mõnitada oma rämpskohvikuga. Kohutav kogemus mulle ja mu kaaslastele. Edu juhtkonnale! (03.01.2016)

Bewertung: 5.0

Avatud ööpäev läbi! (26.10.2014)

Firma beschäftigt sich mit folgenden Branchen

Firma ist mit folgenden Unternehmen verbunden