Edasi-tagasi lennupiletid suvepikenduseks Tallinnast Sitsiiliasse al 177€

 

15.04.2019

Euroopa parim lennufirma Lufthansa pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Sitsiiliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Palermosse on saadaval 177€.
Sitsiilia on Vahemeres asuv saar, Itaalia suurim saar. Poeetiliselt nimetatakse saart Trinakriaks, mis tähendab kreeka keeles 'kolmnurkne' ja vihjab saare kujule.

Sitsiiliat võib õigustatult nimetada Itaalia pärliks, sest paljudele üllatuslikult asub just Sitsiilias 70% kogu Itaalia vaatamisväärsustest.

Sitsiiliast leiab võimsaid mägesid ja imeilusaid valgeid randasid, rohuga kaetud künkaid, kus talupojad kitsi karjatavad ning ajaloolisi kultuurilinnasid, rannikukaljudesse ehitatud kalurikülasid ning küngastel laiuvaid viinamarjaistandusi, sidruniaedu ning oliivipuid.
Vaadata on sellel kaunil saarel palju – pealinn Palermo, ajaloolised Catania ja Sürakuusa, Agrigento ja Selinunte templid, muinasjutuline Taormina ja sealne kreeka-rooma teater, keskaegne kaluriküla Cefalu ja palju muud. Saare kõrgeimaks punktiks on kuulus tulemägi Etna, mis saates aeg-ajalt oma nõlvadele tumedat tuhka, ei lase enda olemasolu kunagi päriselt unustada.

Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee kodulehe.

16.11-24.11
17.11-24.11
23.11-01.12
24.11-01.12
01.12-08.12

Tõime Teile välja soodsamad majutuse
- Flat Casa Paola
- Appartamenti Gianicolo
- A due passi dal mare
- Marsala Appartamento a pochi passi dal mare

Rohkem majutuse kohta saab uurida Booking.com kodulehelt.