Estonian Air

Tallinn, Harjumaa

score

4.3

Latest review:

"Minu jaoks alati esimene valik, kui on vaja kuskile lennata. Kodumaisega ikka parem reisida :) Pole kordagi pidanud kurtma lendude... (5.0)" Write a review

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Send e-mail

Estonian Air / Description

The Estonian Air fleet comprises five aircraft - three Boeing 737-500 and two Boeing 737-300 aircraft.

Send e-mail

News

Write a review

Reviews

K.
Rating: 5.0

Minu jaoks alati esimene valik, kui on vaja kuskile lennata. Kodumaisega ikka parem reisida :) Pole kordagi pidanud kurtma lendude hilinemise, tujukate stjuardesside vms pärast. Positiivseks lisaks on väike suupiste ning eestikeelsed ajalehed. Samuti on alati pärast pikka reisi kuulda rõõmsat eestikeelset tervitust :) (29.10.2010)

Heigo
Rating: 4.0

Lendasin Estonian Airiga 2008 mai kuu - Dubai reis. Sinna minnes oli kõik väga PRO - kõik oli super. Kohapeal oli ka kõik super, ainult üks väike õnnetus - rebestasin põlve ära ja põlv ei läinud enam kõveraks. Tagasi tulles oli lennukis minu tool ainuke, mis oli katki läinud ja seda ei saanud reguleerida. Õnneks oli palju abivalmis inimesi, kes oli nõus minuga kohad ära vahetama ja pm terve reisi püstises asendis sõitma. Aga üldiselt olen alati Estonian Airi lendudega rahule jäänud. Kõrget lendu ! ;) (29.10.2010)

Igor
Rating: 3.0

Estonian Air'iga lendasin umbes 5 korda, võibolla rohkem, meeldib väga ...tõesti! Teenindus - väga hea, lennukid on puhtad ja korralikud, ei ole kuskil midagi katki või must. Aga üheks suureks miinuseks on piletite hind. See on ka põhjus miks mina ei lenda enam Estonain Air'iga. Hinnad on umbes 6 -7 korda kallimad kui teistel firmadel. Viimati lendasin Estonian Air'iga selle aasta juulis, otselend oli, hind oli peaaegu 3500.- EEK, kuid teistel samal ajal 700 - 900.- EEK. Kuid kui hinda mitte vaadata ...üldiselt väga meeldib Estonian Air, positiivne! (29.10.2010)

eva
Rating: 5.0

Käisin 2006 aasta suvel ja 2007 aasta suvel Estonian Airiga Türgis antaalyas. Väga meeldiv kogemus oli selle lennufirmaga. Teenindus oli väga hea, töötajad väga sõbralikud.Sõidan Estonian Airiga igal võimalusel. (29.10.2010)

Evelin Kängsepp
Rating: 5.0

Sel suvel lendasin esimest korda lennukiga. Arvatavasti pole ma ainus, kellel esimesel korral pabin sees oli. Lennukisse jõudes tuli kindlustunne. Stjuardessid olid viisakad ja üdini abivalmid. Pakutav suupiste oli küll minu maitsest mööda, aga see ei loe kõik ülejäänud asjad olid tasemel. Peale esimest Kopenhaagesin käiku, tahtsin ma sinna uuesti minna. Kaalusin üle ka kõik teised kohale jõudmis variandid, kuid siiski jäin hea ja eestimaise juurde. Kindlus ja austus on kõige tähtsamad minu jaoks. Loodetavasti saan raha kogunedes Estonian Airiga ka peale jõule Taani sõita. Tänan super elamuse eest! (10.10.2010)

Katrin
Rating: 5.0

Käisin augustikuus Kopenhaagenis ja samas lendasin esmakordselt lennukiga. Estonian Air suutis jätte mulle väga hea kogemuse lendamisest, hea teenindus, sõbralikud ja abivalmis stjuardessid. Väga hea meelega kasutan veel Estonian Airi teenuseid ka tulevikus. (22.09.2010)

Kaia
Rating: 3.0

Olen palju lennanud erinevate lennufirmadega ja üldiselt olen alati ka rahule jäänud kuna ma ei ole eriti nõudlik klient. Siiski maikuus Estonian Airi lennukiga Türgist tulles nägin tõepoolest esimest korda elus kuidas ka stjuardess võib olla pahas tujus ja nipsakas. Töötan ka ise teenindussfääris ning seega tundus tookordne käitumine eriti veider. Enne Antalyast õhkutõusmist käis stjuardess (nagu ikka) terve lennuki läbi ja kontrollis,et rihmad oleksid kinni ja käsipagas korralikult ära pandud. Tagumises reas oli üks tädike hädas oma käekotiga. Stjuardess ütles,et sülle ta seda tõusmise ajaks jätta ei tohi.Tädi ei saanud aru kuhu ta selle panema peaks kuna ta istus akna all ja seega üles kappi ta enam ei ulatunud. Ta küsis kas võib koti siis enda kõrvale panna mille kohta stjuardess vastas eitavalt. Tädi läks veidike närviliseks ja küsis,et mida ta oma kotiga siis tegema peaks ja selle peale nähvas stjuardess minu suureks hämminguks :"Miks te nii tige olete ? Ise tulete ju puhkuselt!" Ma mõistan,et stjuardesside töö on raske ja vastutusrikas kuid.... Pärastpoole kui eine oli serveeritud ning juba tühje nõusid kokku korjati sai käru prügikott täis ning seesama stjuardess sõitis käruga mööda vahekäiku seda tühjendama. Üks meesterahvas pani oma tühja kohvitassi käru peale kui see temast möödus ja selle peale ütles see stjuardess : "Einoh teil oli nüüd muidugi kõige kiirem !" Tahtsin sellest siin kirjutada lihtsalt selle pärast,et minu meelest oli stjuardessi selline käitumine veider. Olen harjunud naeratuste ja tähelepanuga lennukis ning seekordne erand oli ehk see mis reeglit kinnitas ? Igatahes päikest teile kõigile ! (22.09.2010)

People who visited "Estonian Air" also viewed