Pizza Restaurant Steffani

Pärnu, Pärnumaa

score

5.0

Latest review:

"Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik... (5.0)" Write a review

Pärnu, Pärnumaa

Send e-mail

Pizza Restaurant Steffani / Description

Welcome to Pizza Restaurant Steffani where the smell of delicious food invigorates your mind, the abundance of colour pleases the eye and where everything oozes warmth and comfort!
You can enjoy pizzas, pastas, salads and soups in one of the most popular restaurants in Pärnu. Great daily offers during the winter season. In summer, you can dine on our large terrace.

Pizza Restaurant Steffani / Gallery

Send e-mail

Write a review

Reviews

Kristjan
Rating: 5.0

Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik maitse. Sõber sõi Caesari salatit, no talle ei maitsenud. Liiga palju sinki liiga vähe saiakuubikuid. Ta ütles, et nagu pakk sinki oleks taldrikul. Teenindusele ja puhtusele paneks 5+ (31.10.2010)

Terje
Rating: 5.0

Sel suvel kaks korda külastanud ja julgen soojalt soovitada kõigile. Eriti hea oli peale väsitavat rannapäeva :D Steffanist läbi astuda, maitsev pannipizza süüa ja külm siider juua. (31.10.2010)

Siiri
Rating: 5.0

Alati kui Pärnus olen, ei jää Steffani kunagi külastamata, isegi suvel, kui on saba taga....ja tuleb oodata. Pannipitsad, ma pole kusagil sellist saanud. Salatid, nii suvel kui talvel alati kvaliteetsed. Super koht!!!! (31.10.2010)

Maive
Rating: 5.0

Parim pizza ja teenindus Eestis. (31.10.2010)

romet
Rating: 5.0

... ja nii ongi. (30.09.2010)

Company categories

People who visited "Pizza Restaurant Steffani" also viewed