Tallinn Golf Club Niitvälja

Keila, Harjumaa

score

5.0

Latest review:

"Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale... (5.0)" Write a review

Keila, Harjumaa

Send e-mail

Tallinn Golf Club Niitvälja / Description

In Niitvälja, just 30 km of Tallinn, lies the first 18-hole Golf course in Estonia and the entire Baltic States.
Adept players consider it one of the best courses in Scandinavia and due to its long lasting activity it became the synonym of golf in Estonia, with thousands of golf-fans from Estonia and abroad to have enjoyed the game on the course.

Tallinn Golf Club Niitvälja / Gallery

Send e-mail

Write a review

Reviews

Kadi
Rating: 5.0

Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale eriti sobivad, kuna rajad on laiad, hästi niidetud ja seega kadunud palli kerge leida. Looduse vaheldumisega on palju vaeva nähtud, kogu rada on nagu ilus matkarada, kus leidub nii eriilmelist maastiku, tiike, sildasid. Eriti kaunis on mängida päikeseloojangu ajal. Väga mõnus on peale mängimist minna sauna lõõgastuma na nautida õhtusööki. Kõige rohkem meeldibki golfikeskuse kogu hinge ja hoolega rajatud rajad, mis on põnevad nii algajale kui kogenud mängijale. Ainsa konstruktiivse kriitikanoole võiks visata hinnakirjale, kus golfikäru on vaja eraldi osta ning seega ei sisaldu raja mänguhinnas (nagu enamus klubides sisaldub). Muu aga kõik super. (29.10.2010)

Company categories

People who visited "Tallinn Golf Club Niitvälja" also viewed