A+ Autorent

Tallinn, Harjumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

A+ Autorent / Tutvustus

A+ Autorent (ehk A Pluss Autorent) on juba 12 aastat tegutsenud soodne autorent Tallinnas. Asume Eesti Talleksi majas, Tallinna kesklinna vahetus läheduses. Lisateenusena pakume rendiauto väljastamist ja tagastamist Tallinna Lennujaamas, Tallinna Reisisadamas, Balti Jaamas ning kõikides Tallinna hotellides vastavalt soovile.

Meie rendipargist leiate laia valiku rendiautosid erinevateks vajadusteks. Lisaks tavapärastele väike- ja keskklassi autodele pakume rentimiseks ka luksuslikke maastureid ning mahtuniversaale. Tutvuge meie autodega veebilehel.

Hinnapäringuks või broneerimiseks sisestage meie veebilehel rendikuupäevad ning Teile pakutakse välja vabad rendiautod koos eeldatava rendimaksumusega. Valige sobiv auto, seejärel soovitud lisateenused ning kinnitage broneering.

Lisaks autorenditeenustele pakume ka täisteenusliisingut, pikaajalist autorenti, autopargi haldusteenuseid, juhiga autorenti, transfeere, esindusauto renti ning ühesuunarenti. Loomulikult on meilt võimalik rentida ka kogu vajalik lisavarustus alates GPS-seadmetest ja lõpetades lastele vajaliku turvavarustuseni.

Saada e-mail

Uudised

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega

Kõik, kes vaatasid "A+ Autorent", vaatasid ka