Aita Kukk Hambaravi

Tallinn, Harjumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Aita Kukk Hambaravi / Tutvustus

Lp. Patsient, nii täiskasvanu, kui laps.

Kui sul on hambad suus, aga sul on tekkinud nendega mingid probleemid, või sul puudub osa hambaid, siis oled õigel teel pöördudes meie poole.

Alustasime erakabinetis tööd 1995 a. mais aadressil Sütiste tee 24-32. Kuna euroseadused haarasid ka meie oma piirangutega, et elumaja korteris olev hambaravikabinet peab omama eraldi sissekäiku, siis otsisime teisi võimalusi.Nüüd asume alates mai kuust aadressil Mustamäe tee 134.See on eraldi olev 2-kordne maja (endine passilaud),mille Linnaosavalitsus rendile andis.
Töötame siin neljakesi: kaks nooremat ja kaks keskealist hambatohtrit. Proteesitohtril oli võimalus end ka Saksamaal täiendada.
Hambaarsti töös on hädavajalik röntgenpildi tegemine, et otsustada, kas säilitada hammas või hoopis eemaldada. Ka sildproteeside valmistamisele eelneb tavaliselt röntgenkontroll, et võimalikud haiguskolded hambajuurte all avastada ja ravida. Selleks on meil röntgenaparaat olemas ja pilt valmib 2 minutiga.

Kindlasti on kõigile teada soovitus külastada hambaarsti 2 korda aastas.Asja tuum seisneb selles, et hambakaaries ei arene poole aasta jooksul nii sügavale, et ulatuks hambanärvini,mis nõuab juba palju komplitseeritumat ravi ja mõjub ka taskule negatiivsemalt.
Ka tuleks pöörduda proteesiarsti poole nõu saamaks purihammaste kaotuse korral. Kuigi need ei paista välja,on sisuline kahju suur,sest esi- ja külgmised hambad saavad üle koormatud,mis omakorda võib olla hammaste liikumise e. paradontoosi põhjuseks. Teadlaste uuringud kinnitavad hambakaariese sagenemist seoses hammaste arvu vähenemisega.
Olgem siis endi suhtes tähelepanelikud ja hoolikad!
HINNAD SOODSAMAD KUI KESKLINNAS!

Aita Kukk Hambaravi / Galerii

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega

Kõik, kes vaatasid "Aita Kukk Hambaravi", vaatasid ka