Alpinist

Harjumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Harjumaa

Saada e-mail

Alpinist / Tutvustus

Tee oma elu TOP10 elamus:

KÖIELLASKUMINE TÜRISALU PANGALT

Pakume Sulle head võimalust soojal suveõhtul korraks aeg maha võtta ja tulla loodusesse midagi põnevat ja lõbusat proovima. Möödunud aastal julgestasime üle 2500 inimese pangalt alla ja kõik jäid elamusega väga rahule.

Pangaküljel on võimalik teha laskumise ajal mitmesuguseid trikke - tõugata seinast nii kaugele kui jaksad, maandud aeglaselt ja pehmelt tagasi. Saab ka suure kaarega ühest servast teise hüpata ning kui instruktor näeb, et hüppad julgelt, õpetab ta sind ka 360-kraadise pöördega ümber oma telje tõukama. Pakett sisaldab kahte laskumist - esimene koos instruktaažiga õpetamaks trikke, teisele võid võtta kiivrikaamera ja olla actionfilmi näitleja ja režissöör.

KIIK LAULUKAARES

Vabalangemist ei saa nautida ainult langevarju- või benjihüpet tehes, ka laulukaare servalt kiikuma hüpates saad liblikatest kõhus aimu. Vaatad, kuidas keha langeb, maapind läheneb ning kiigeköied tõmbavad sind pehmelt oma trajektoorile. Mõnda aega saad eufooriat nautides suure kaarega kiikuda ning elu üle järele mõelda – see on omamoodi valgustav kogemus ning läheb kindlalt kirja sinu elu TOP10 kõige adrenaliinirikkamate elamuste hulka!

Tule ja tutvu Meie teenustega!

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega