Alujoa Puhkekeskus

Ida-Virumaa

skoor

3.5

Viimane kommentaar:

"Puhkemaja väga halvas seisukorras. Sobib ainult suvel puhkamiseks. Talvel liiga külm, kuigi meile lubati põrandakütust, tegelt seda ei... (1.0)" Anna hinnang

Ida-Virumaa

Saada e-mail

Alujoa Puhkekeskus / Tutvustus

Kauni Aluoja joa vahetus läheduses asuvas puhkekeskuses on võimalik korraldada üritusi, pidusi, seminare ja koolitusi koos ööbimise- ja toitlustusega (kuni 70 inimest).
Kõik siinsed hooned on valmistatud palkidest. Tervisesõbralik materjalide valik sobib hästi ka allergikutele.
Asukoht on eemal linnamürast, puhtas looduskeskkonnas koos võimalusega harrastada mitmeid spordialasid ja sobib idaalselt Teie puhkuseks!

Suur Puhkemaja

Suures Puhkemajas on avar saal, kus saab organiseerida seminare ja koolitusi, pidada sünnipäevi ja firmapidusi koos toitlustuse võimalusega. Suured lauad mahutavad kuni 70 inimest. Samuti võib mõnusalt aega veeta kamina juures. On olemas projektori, muusika, interneti ja TV võimalused. Majas asub köök. Teisel korrusel asuvad väikesed, kuid hubased magamistoad kahe või nelja voodiga. Kokku on kakskümmend magamiskohta. Maja ees asub suur terass, kus suvel on võimalik mõnusalt aega veeta.
Ööbimine 12 EUR
Saali õhtuks rentimine 150-200 EUR


Elumaja

Elumaja - unikaalne maja, mis on ehitatud 1912 aastal ja praegusel ajal restaureeritud. Teisel korrusel asub viis tuba, 18 magamiskohaga.
Ööbimine 12 EUR

Puhkemaja I

Puhkemaja on ehitatud inimestele, kes reisib koos perega. Esimesel korrusel on köök-elutuba kaminaga, saun, wc ja suur terass. Teisel korrusel on neli magamistuba ja wc, duššinurk. Maja on arvestatud ca 15 inimesele.
Hinnad kokkulepel.

Saunamaja
Saunamaja on mõeldud inimestele, kellele meeldib saunatamise ajal mõnusalt aega veeta. Mugava diivaniga kaminasaali mahub 12-15 inimest. Leiliruum mahutab korraga 4 inimest.
Soovi korral saunalinad.

Konverentsiruumid, seminariruumid

Suure puhkemaja saal

Auditoorium
Klassiruum
Vastuvõtt
Bankett
Diplomaat
U-kujuline
Pindala m²
70
70
-
-
-
-
-

Tehnilised lisad: CD/DVD, videoprojektor, TV/VHS, internet

Muud lisad: toitlustus, majutus, saun, parkimisvõimalus

Suure puhkemaja saal

Auditoorium
70
Klassiruum
70
Vastuvõtt
-
Bankett
-
Diplomaat
-
U-kujuline
-
Pindala m²
-

Tehnilised lisad: CD/DVD, videoprojektor, TV/VHS, internet

Muud lisad: toitlustus, majutus, saun, parkimisvõimalus

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Kristina
Hinnang: 1.0

Puhkemaja väga halvas seisukorras. Sobib ainult suvel puhkamiseks. Talvel liiga külm, kuigi meile lubati põrandakütust, tegelt seda ei olnud. Teisel korrusel sooja vett polnud. Köök on väga halvasti varustatud. Ei olnud isegi kääre. Kaks kohvitassi pidime jagama enda vahel. Veetorudest lekkis vett keset tuba. Tubades öölampides ei olnud pirne. Grillimiseks mõeldud grill ja rest on roostes läbi ja lõhki. Mangalipõhi on katkine. Ja see õudus on 400 EUR eest! Ei tule kunagi tagasi ja ei soovita teistele! (02.01.2024)

Alar Neeme
Hinnang: 4.0

Suur tänu TPI 1986 a. lõpetanud puidutöötlejate poolt. Täname hea söögi ja majutuse eest. (16.09.2019)

Hinnang: 5.0

Suured tänud! (19.03.2015)

Ester Karm
Hinnang: 5.0

Täname äärmiselt meeldiva, sooja ja mõistva suhtumise eest. Suur aitäh peremehele! (14.11.2014)

Hinnang: 5.0

Imeline koht nii looduse kui kogu kompleksi ülesehituse poolest! Väike intsident: Kuna külaliste seas oli üks väike preili (9 kuune) siis peremees tõi ekstra linnast uue pissipoti väikesele külalisele. Samuti oli olemas lastevoodi! Paljud sarnased kohad ütleksid, et ei ole ja kõik. Väga meeldiv, hooliv ja mõistev suhtumine puhkekesukse peremehe poolt! Tänan Teid südamest veel kord! Ester (14.11.2014)

Hinnang: 1.0

Broneerisime juubeliks ruumid Aluojale 22.02.2014, kahjuks juhtus selline lugu, et meid veeti alt ja teatamata anti ruumid teisele seltskonnale. Saime teada üsna viimasel minutil. Väga ebameeldiv kogemus. (17.02.2014)

Kõik, kes vaatasid "Alujoa Puhkekeskus", vaatasid ka