Annimatsi Kämping

Valgamaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Valgamaa

Saada e-mail

Annimatsi Kämping / Tutvustus

Soovid saada eemale argipäevamelust, olla looduse keskel, aktiivselt puhata ja mitte palju kulutada? Siis on Otepääl asuv Annimatsi kämping just Sinu jaoks!

Annimatsi kämping asub Lõuna-Eesti kuplite vahel, Otepää kesklinnast vaid kuue kilomeetri kaugusel. Kämping sobib oma soodsa hinnaklassi poolest perepuhkuseks, laste- ja spordilaagrite korraldamiseks ning erinevateks firma- ja pereüritusteks. Meie juures on võimalik korraldada suvepäevi kuni 700-le, talvepäevi kuni 80-le, seminare kuni 50-le inimesele, samuti erinevaid tähtpäevi – pulmasid, sünnipäevi, kokkutulekuid.

Otepää turismipiirkonna sportimise- ja vabaajaveetmise võimalused - matkarajad, jalgratta- ja rulluisuteed, ujumisvõimalused, talvel suusa- ja mootorkelgurajad asuvad kämpingust vaid kiviviske kaugusel.

Tule ja naudi säästlikku puhkust looduse keskel!

Annimatsi kämpingus on majutuskohti suvel 115 ja talvel 40 -80. Majutuseks pakume 2 suuremat maja kokku 9 magamistoaga, 10 viiekohalist ja 6 kahekohalist kämpingumaja, mesila kolme voodikohaga. Suvel on võimalik saunalistel ööbida ka sauna 2. korrusel, kus on 11 voodikohta.

Annimatsi Kämping / Galerii

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Kõik, kes vaatasid "Annimatsi Kämping", vaatasid ka