Arina Turismitalu

Saaremaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Saaremaa

Saada e-mail

Arina Turismitalu / Tutvustus

Arina puhkemaja asub 10 minutilise autosõidu kaugusel (7 km) Kuressaarest Sõrve sääre suunas. Asume kaunis Nasva külas, Nasva jõe ääres, mis on tuntud oma pikaajaliste kaluritraditsioonide poolest. Meist jalutuskäigu kaugusel on bussipeatus ja kauplus. 1,5 km kaugusel on liivarand ja head ujumisvõimalused.

Arina turismitalus on külaliste käsutuses 5 ühe-kuni kolmekohalist tuba, sealhulgas 2 mugavustega tuba. Kokku mahutame 10 (+8) inimest, saun kuni 4-le inimesele, mida on võimalik tellida ka eraldi. Majas on tasuta internetiühendus.

Avaras puhkeruumis pakutakse hommikusööki, samuti on see hea koht korraldada üritusi suuremale seltskonnale. Koosviibimiste jaoks on võimalus üürida ka eraldi kaminaruumi koos köögi kasutamise võimaluse ja saunaga.

Kui teid on 9- 14 inimest, on meie maja just teie seltskonnale paras puhkepaik! Üürides terve maja, võidad hinnas ja mõnus privaatne puhkus on tagatud.

Mõeldes peredele ja väiksemale seltskonnale, pakume võimalust oma puhkus veeta kahes privaatses majakeses. Uhiuues palkmajas on 2 magamistuba, elektrisaun, puhkeruum koos kööginurgaga, TV, internet. Majake on mõeldud 2- 4 (+2 ) inimesele.

Aed pakub suurepäraseid puhkevõimalusi. Võimalik mängida kiikuda, grillida ja korraldada piknikku. Aias suur batuut.

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Kõik, kes vaatasid "Arina Turismitalu", vaatasid ka