Bussireisid

Tallinn, Harjumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Bussireisid / Tutvustus

Tänasel päeval müüb OÜ BussiReisid pileteid Tallinna, Tartu, Rakvere, Narva ja Jõhvi ja Sillamäe bussijaamas, rahvusvahelisi liine Paide bussijaamas ja Võru bussijaamas.
Hetkel on võimalik osta meie piletimüügi punktide vahel edasi-tagasi pileteid, grupipileteid ja samuti ümberistumisega pileteid teisele bussile. Tallinna bussijaamas on võimalik bussipileteid broneerida, Tartus kahjuks ainult gruppidele. Tehinguid on võimalik teostada ka internetist ja samuti on meil loomisel oma püsiklientide andmebaas. Loodame, et meie aastatepikkuse töö ja tihti suurte raskustega välja arendatud süsteem saab standardiks kogu Eesti bussijaamade võrgus ja võib-olla teisteski Baltimaades.

BussiReisid OÜ on ette võtnud ka teenendavate bussijaamade infosüsteemide arendamise. Näiteks viidi hiljuti Tallinna bussijaamas sisse elektrooniline sõiduplaanide süsteem, kus infot näidatakse televiisori ekraanidelt. Kui meie esimene eksperiment end õigustab, viime sama süsteemi ka mujale BussiReisid OÜ piletimüügiga bussijaamadesse.

Bussireisid / Galerii

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega

Kõik, kes vaatasid "Bussireisid", vaatasid ka