Est-Reisid

Tartu, Tartumaa

skoor

4.0

Viimane kommentaar:

"Olen kaks reisi teinud Est-Reisiga. (5.0)" Anna hinnang

Tartu, Tartumaa

Tartu, Tartumaa

Saada e-mail

Est-Reisid / Tutvustus

EST- Reisid on korraldanud bussireise 1999 aastast alates.

Oleme kogu selle aja võtnud enda südameasjaks hoolitseda iga kliendi eest parimal moel nii enne reisi (ajame viisad (Venemaa reisidel) ja tervisekindlustused), reisi ajal (head hotellid, turvalised ja kindlad bussid, asjalik reisikorraldus, tublid giidid) kui ka peale reisi lõppu (teavitame uutest ja huvitatavatest reisidest ning eripakkumisest).

Meie bussireisid viivad Teid paljudesse Euroopa riikidesse.

Viimasel aastal oleme hakanud oma klientidele vahendama lisaks bussireisidele ka puhkusepakette nii lennuki, kui laevaga.

Ja kui kellelgi on soovi hoopis ise koguda kokku inimesed ning korradalda reis, siis oleme valmis aitama nii jõu kui nõuga ning võime omaltpoolt rentida reisi edukaks sujumiseks korralikke reisibusse (42 kuni 66 kohalisi).

Edasi EST-Reisidega!

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Hinnang: 5.0

Olen kaks reisi teinud Est-Reisiga. (28.01.2015)

merle mölder
Hinnang: 2.0

Olen 2 reisi broneerimiseks kasutanud selle firma Põltsamaa esindust, olen selles pettunud. 1 reisi ajal saime ülebroneeritud hotelli ja tube ei saanud kätte, 2 reisi ajal oli võttis pakkumiste saamine niikaua aega ja kui need lõpuks saime olid vahendaja teise firma reisi müües - reisikorraldaja kodulehel tunduvalt odavam sama reis. Väikestes kohtades peaks ikka esindaja tegelema klientidega kiiremini, professoinaalemalt. (30.10.2010)

Mari
Hinnang: 5.0

Giid oli küll algaja, kuid kõik sujus ja reis oli tore. (08.09.2010)

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega

Firma on seotud järgmiste ettevõtetega

Kõik, kes vaatasid "Est-Reisid", vaatasid ka