Eurolines Baltic

Tallinn, Harjumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Eurolines Baltic / Tutvustus

Ettevõttest.
Eurolines Baltic kaubamärgi all tegelevad rahvusvaheliste regulaarbussiliinide opereerimisega MootorReisi AS ja selle tütarettevõtted. 1993. aastal asutatud MootorReisi AS on arenenud üheks juhtivaks rahvusvaheliste bussiliinide vedusid teostavaks ettevõtteks Baltikumis. Peasindused koos opereerimisbaasi ja müügivõrguga asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses, Klaipedas ja Peterburis. Ettevõttel on ligi 50 kaasaegset turismibussi.

Suurim ekspressliinide võrgustik.
Eurolines Baltic on suurim rahvusvaheline ekspressbussiliini võrgustik, pakkudes kõige tihedamaid igapäevaseid ühendusi kõikide suuremate Baltikumi linnade vahel ja St Peterburgi.

Kõige konkurentsivõimelisemad hinnad ja kvaliteetseimad bussid.
Eurolines Baltic pakub turul konkurentsivõimelisi hindasid standardbussidega ja kõige funktsionaalsemaid reise Lux Expressi bussidega.

Kõrge teenindusstandard.
Eurolines Baltic grupp on kehtestanud teenindusstandardid, mille alusel jälgime pidevalt, et meie teenus oleks parim terves regioonis.

Pidev investeerimine uutesse bussidesse.
Investeerime pidevalt bussipargi uuendamisse, et käia kaasas turu arengutega. Viimase pooleteise aasta jooksul on Eurolines Baltic investeerinud uute busside ostmiseks kokku enam kui 50 miljonit krooni. Ettevõtte opereerimisbaasidesse Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Peterburgis on lisandunud kokku 11 uut bussi.

Kõrged eesmärgid.
Oleme seadnud 2010 eesmärgiks kahekordistada reisijate arv Baltikumi sisestel liinidel.

Eurolines Baltic / Galerii

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega

Firma on seotud järgmiste ettevõtetega

Kõik, kes vaatasid "Eurolines Baltic", vaatasid ka