Restoran Bollywood

Tallinn, Harjumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Restoran Bollywood / Tutvustus

Tallinna vanalinnas ootab külastajaid uus ja omanäoline Aasia-pärase toiduvalikuga restoran-lounge Bollywood. Soovime klientidele pakkuda parimat India, Tai ja Hiina köögist ning lisaks ka meeldivat äraolemist õdusa interjööri, meeldiva chill out-muusika ja särasilmsete ettekandjate sõbraliku teenindusega keskkonnas.

Meie restoran on kultuuriliselt kirev nagu kaasaegne linn ikka – keskaegne õhustik liitub siin 21. sajandiga, traditsioonilisi Aasia toite valmistame Indiast pärit peakokk Swapan Kumar Mitra eestvedamisel võimalusel just kohalikust toorainest. Restorani lounge-osas pakume veine ja kokteile ning jookide kõrvale aasiapäraseid suupisteid. Soovijaid ootab eraldi peoruum 18 inimesele, avatud on hubane vesipiibutuba, suvel rõõmustab külastajaid päikeseline väliterrass. See aga pole veel kõik. Maitsvale kõhutäiele lisaks pakub restoran Bollywood ka kultuurielamusi. Nii on huvilised tulevikus kindlasti oodatud meie Aasia-teemalistele muusika-, kokandus- ja filmiõhtutele.

Igatahes on Tallinnas olemas üks uus mõnus söögi- ja ajaveetmiskoht. Ehk kui meie slogani sõnastust kasutada, ootavad külastajat „Aasia parimad palad“. Seda õige mitmes tähenduses, aga alati äratuntavas Bollywoodi stiilis.

Restoran Bollywood / Galerii

Saada e-mail

Uudised

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Kõik, kes vaatasid "Restoran Bollywood", vaatasid ka