Restoran Karl Friedrich

Tallinn, Harjumaa

skoor

1.0

Viimane kommentaar:

"Rude staff, brought the wrong food and didn’t apologize. Also too tight to eat outside. They will place chairs everywhere so people... (1.0)" Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Restoran Karl Friedrich / Tutvustus

Restoran Karl Friedrich on Tallinna Raekoja platsil asuv luksusliku interjööriga väärikas restoran.

Teisel korrusel asuvas Euroopa köögi ja suurepärase veinivalikuga elegantses A’la Carte restoranis on neli saali. Luksusliku interjööriga “Kuldne kaminasaal”, “Kabinet”, “Punane saal” ja “Veneetsia saal” on inspireeritud hoone väärikast ajaloost. Kõiki saale on soovi korral võimalik reserveerida ka privaatüritusteks. Restorani akendest avaneb suurepärane vaade Raekoja platsile ning vanalinnale.

Hubasel pubi-stiilis keldrikorrusel on mõnus õhtut veeta, nautides maitsvaid sööke ja jooke. Tänu kahele laiekraan-televiisorile sobib Karli Kelder suurepäraselt ka suuremate ürituste nagu spordiülekannete ja filmiõhtute korraldamiseks.

Restorani Karl Friedrich peakoka Veiko Ruukeli söögitegemise eripäraks on huvitavalt maitsestatud toidud ning teravad elamused, tema reegliks köögis on “liigse kiirustamisega head toitu ei saa.” Veiko Ruukel on saavutanud rahvusvahelistel võistlustel “One World” Islandil auhinnalise koha ning täiendanud ennast Norras Oslos kahe Michelini tärniga pärjatud restoranis Bagatelle.

Restorani Karl Friedrich professionaalne meeskond aitab soovijal leida igas olukorras parimad lahendused.

Restoran Karl Friedrich / Galerii

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Kalle
Hinnang: 1.0

Rude staff, brought the wrong food and didn’t apologize. Also too tight to eat outside. They will place chairs everywhere so people cannot even move. (04.05.2024)

Irina
Hinnang: 1.0

Худшее место в Таллинне(( (03.02.2022)

Aadu
Hinnang: 1.0

Bad bad bad! (15.08.2021)

Firma on seotud järgmiste ettevõtetega