Restoran NOOT

Pärnu, Pärnumaa

skoor

3.5

Viimane kommentaar:

"Meeldis Restoranide nädala menüü, käisime lõunasöögil. Noormees, kes teenindas, oli ka väga tore. Lähme jälle, kui Pärnusse satume. (5.0)" Anna hinnang

Pärnu, Pärnumaa

Pärnu, Pärnumaa

Saada e-mail

Restoran NOOT / Tutvustus

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** à la carte restoran NOOT on avatud iga päev kell 12 – 23.
Argipäeviti kell 12-17 NOODi kohvikus salatibaar ning päevasupi ja -koogi pakkumine.

- à la carte restorani menüü on inspireeritud modernsest Eesti köögist.
- Meie peakoka Rudolf Visnapuu – kokkade kõrgeima auraha Cordon Bleu kandja, menüüvalikusse kuuluvad kohalikud toorained ja hooajalised mereannid.
- Suvehooajal avame hubase väliterrassi.

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Miina
Hinnang: 5.0

Meeldis Restoranide nädala menüü, käisime lõunasöögil. Noormees, kes teenindas, oli ka väga tore. Lähme jälle, kui Pärnusse satume. (18.04.2018)

Nana
Hinnang: 2.0

Külastasime restorani Pärnus toimuva restoranide nädala raames. Kolmekäiguline õhtusöök. Saime suure pettumuse. Kui meid oldi lauda juhatatud siis meid lihtsalt unustati sinna, sõna otseses mõttes. Kui olime 30 min oodanud siis läksime ja andsime ise endast märku. Saadeti siis meie lauda ähmis ettekandja kelle esimene lause oli " vabandust, te jäite meil kahesilma vahele." No see lause nüüd küll tuju paremaks ei teinud. Selle ootamisaja jooksul teenindati korduvalt meie kõrval laudu, lauast mööda käis mitu inimest, isegi vahetusevanema moodi proua aga keegi ei pannud meid tähele. Lauad ise oli ka poolikult kaetud, ju käis päeva jooksul liiga palju rahvast, et ei jõutud uuesti korralikku katet lauale panna:) Meil oli neljale kate laual tehtud, meid oli kolm, viisakas on restoranis kui kliendid on lauas kohad sisse võtnud siis tühja koha kate korjatakse kokku, mida seal ei tehtud. Ok. Söök oli väga ilusasti serveeritud kuid maitselt ei mingit waud, tavaline. Ootasime ikka paremat. Kahju, meie ikka pettusime väga restoranis. Ja kui kõrval lauda toodi pärast tagasiside leht täita siis meil seda seal ei palutud teha. Eks nad ise said ka aru, et midagi ikka läks meie lauaga väga nihu. (09.04.2017)