Rotermanni Šokolaadipood ja Meistrikoda

Tallinn, Harjumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Rotermanni Šokolaadipood ja Meistrikoda / Tutvustus

Tule meisterda ise üks magus üllatus!

Lisaks laias valikus maiustustele, ootab Sind uues Kalev Rotermanni Šokolaadipoes II korrusel Meistrikoda. Siin saad mõnusas ja hubases keskkonnas näha meistrite tööd, olla ise meister ja õppida maiustusi valmistama.
2009 aasta suvel avatud uuest Kalevi esinduspoest leiab laias valikus šokolaade, käsitöökomme, kommikarpe ja muid maiustusi. Oma maitse eelistuse järgi saab valida 32 nimetuse kaalukompvekkide vahel. Samuti on Roseni tänav 7 asuvas šokolaadipoes palju häid kingiideid: sortimendis on erinevad kinkepakid, milles käsitöökommidele või martsipanikujule võib kena lisaväärtusena olla šokolaadiraamat, kruus või mänguasi.

Poe külastajatele avaneb uue poe II korrusel asuvas Meistrikojas huvitav vanade pakendite väljapanek ning võimalus osaleda järgmistes töötubades:

Martsipani maalimine (2h)

Kas teadsid, et kõik Kalevi martsipanikujud valmivad käsitööna ja sajanditevanuste töövõtete ning vormidega? Tule tutvu, mida tähendab ühe kujukese valmistamine ja tunneta endas tõelist meisterlikkust!
Töötoa käigus tutvustatakse martsipani ja kujukeste valmistamist, õpitakse martsipani maalimiseks kasutatavaid värve segama, mille järel igaüks saab ka ise maalida ühe ca 100g kujukese täpselt selliselt nagu ta ise soovib. See on mõnus ja lõbus elamus, mida kogeda koos sõprade või kolleegidega.
Hinnad osaleja kohta:
Grupp 4-10 inimest 300.-/ osaleja
Grupp 11-20 inimest 250.-/ osaleja
Grupp 21-30 inimest 200.-/ osaleja

Hind sisaldab martsipani valmistamist, maalimise juhendamist, kohapeal kasutatavaid töövahendeid (põll, pintsel, värvid), 1tk ca 100g martsipanikuju, joogivett. Hinnad sisaldavad käibemaksu.
Lasteaia ja koolide gruppidele erikokkuleped.
NB! Kõik töötoas osalenud ja meistriks kuulutatud saavad ühekordse soodusena Kalevi Šokolaadipoe -10% sooduskupongi, mis kehtib töötoale järgneva nädala jooksul.

Šokolaadikommide ja maiuste valmistamine (2h)

Kalevi Šokolaadipoodidest leiad laias valikus trühvlimeistri poolt käsitsi valmistatud erilisi maiustusi. Tule õpi üllatama oma armsamat või sõpru millegi erilisega – enda valmistatud šokolaadikommide ja maiustega. Ka sinust võib saada meister!
Töötoa käigus tutvustatakse maiuste valmistamise põhitõdesid, tooraineid ja võtteid. Iga osaleja saab ise valmistada kuni 8 erinevat šokolaadikommi ja need kas kohapeal ära maiustada või kenas kinkekarbis kaasa võtta. Hariv ja igati kasulik ettevõtmine nii sõbrannadele-sõpradele kui ka kollektiividele.
Hinnad osaleja kohta:
Grupp 4-10 inimest 500.-/ osaleja
Grupp 11-20 inimest 400.-/ osaleja

Hind sisaldab šokolaadi ja maiuste valmistamise tutvustust ning juhendamist, töövahendeid, 8 trühvlit karbikesega, valmistatud trühvlite retseptid, joogivett. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

NB! Kõik kursustel osalenud ja meistriks kuulutatud saavad ühekordse soodusena Kalevi Šokolaadipoe -10% sooduskupongi, mis kehtib kursusele järgneva nädala jooksul.
Meie Meistrikoja ruumi on võimalik ka rentida erinevateks üritusteks!
Kalevi Šokolaadipoe Meistrikoda on suurepärane koht väiksema seminari, koolituse, sünnipäeva või mistahes ürituse läbiviimiseks. Oleme abiks just sellise paketi kokkupanekul nagu Sa vajad ja soovid!
Ruumi suurus ca 70 m2. Kohti 30 inimesele.
Ruumi rendi hind: 600 eek/h, 3000 eek/ päev.
Hind sisaldab: kommivaagen, vesi, tehnika (dataprojektor, televiisor, DVD mängija), Wifi.
Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Võimalus tellida kohvipauside pakette (valikut vaata siit), martsipani maalimist, maiuste valmistamist. Küsi pakkumist!

Laste sünnipäeva pakett:
Vahva ja meeldejääv viis sünnipäeva tähistamiseks on teha seda armsaid martsipanikujukesi maalides. Nii saab ka iga külaline midagi magusat ja isetehtut endale kas mälestuseks või maiustamiseks.
Osalejaid: 10
Paketi hind kümnele: 1750.-
Iga lisanduv osaleja: 115.-
Paketi hind kehtib lastele vanuses kuni 16.a.
Hind sisaldab: martsipani maalimine (2h), vaba aeg töötoas (1h), igale osalejale 200ml mahl ja 100g tordilõik. Lisaks kohapeal tarbimiseks kommivaagen ja joogivesi.
Hinnad sisaldavad käibemaksu.Rotermanni Šokolaadipood ja Meistrikoda / Galerii

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari