Rucola Restoran&Pizzeria

Tallinn, Harjumaa

skoor

5.0

Viimane kommentaar:

"soovitan1 võimalik, et tallinna parim itaalia/vahemere köök; lisaks interjöör väga mõnus. (5.0)" Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Rucola Restoran&Pizzeria / Tutvustus

Loomulikult on inimene see, mida ta sööb. Samuti on oluline, kus ta seda teeb. Kõik teavad, et meeldivas keskkonnas on leib alati maitsvam ja vesi värskem.

Meie soov on, et meie külastajatele maitseks meie leib ning vesi, kuid peaasjalikult pakume me siiski korralikku Itaalia kööki. Kodust tunnet aitab luua ka saaliga ühendatud avatud köök. Sealt võivad uudishimulikud pilgud uurida, kuidas meil roogasid valmistatakse ja sealt vajaduse korral ühtteist kõrva taha panna. Tõelistele pizza-gurmaanidele on kvaliteedimärgiks kindlasti klassikaline puuküttega Itaalia pizzaahi.

Ootame külalisi kõikjalt, seitsmel päeval nädalas ja kindlasti perekondi koos lastega, sest teie jaoks on meil eraldi välja mõeldud lahe lastemenüü ning peale selle on meil ka mõnus lastenurk. Kui sa oled ratastooliga, siis meil on restorani sisenemiseks kaldtee ning ka ratastoolis külastajale mõeldud tualett.

Rucola restorani kõrval asub Rucola Veinipood, kus pakume valitud kvaliteetseid Itaalia veine, värsket pastat, juuste ja sinke ning erinevad desserte.

Oled oodatud!

Rucola Restoran&Pizzeria / Galerii

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

margus
Hinnang: 5.0

soovitan1 võimalik, et tallinna parim itaalia/vahemere köök; lisaks interjöör väga mõnus. (18.03.2011)

Firma on seotud järgmiste ettevõtetega

Kõik, kes vaatasid "Rucola Restoran&Pizzeria", vaatasid ka