Scotland Yard

Tallinn, Harjumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Scotland Yard / Tutvustus

PUBI-RESTORAN SCOTLAND YARD - Lõõgastu nagu Inglismaal. Kuninglikult.

– Vabaaja ametlik kinnipidamiskoht –

Scotland Yard Kesklinna pubi asub Tallinna südames, Mere puiesteel. Vanalinna ja kesklinna vahetu lähedus teevad pubist lihtsasti ligipääsetava ning menuka koha, kuhu meeldib koguneda elurõõmsatel ning pubikultuuri armastavatel inimestel. Scotland Yardi uksed on alati avatud rõõmsatujulistele pubisõpradele – meie juurde on võimalik pääseda nii jala kui ka autoga.

Restoran pakub klientidele stiilipuhast inglise miljööd, maitsvaid roogi, kvaliteetset ELAVAT MUUSIKAT ning spordiülekandeid ühelt Tallinna suurimalt ekraanilt!

Scotland Yard Pub menüü koostamisel on aluseks võetud Inglise pubidele omased toidud. Samas võib menüüst leida ka väga palju maailmas juba teada tuntud klassikalisi toite. Kindlasti ei puudu menüüst just Scotland Yard’ile iseloomulikud toidud, mida oleme sidunud ka meie Scotland Yard Pub nimega. Näiteks: Scotland Yardi grill-liha, Scotland Yardi suupistevaagen lihaga.

Oma lööva ja stiilse sisekujunduse eest on Scotland Yard Kesklinna pubi ohtralt kiita saanud. Kindlasti on parim võimalus pubi ehedas siseilmes ise veenduda meie pubist läbi astudes.

Peakokk: Oleg Belousov

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega

Firma on seotud järgmiste ettevõtetega

Kõik, kes vaatasid "Scotland Yard", vaatasid ka