Steffani Pizzarestoran

Pärnu, Pärnumaa

skoor

5.0

Viimane kommentaar:

"Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik... (5.0)" Anna hinnang

Pärnu, Pärnumaa

Saada e-mail

Steffani Pizzarestoran / Tutvustus

Tere tulemast Steffani Pizzarestorani,
kus isuäratavad toidulõhnad ergutavad meeli, kus värvide küllus rõõmustab silma, kus kõik õhkab soojust ja hubasust! Pärnu ühest armastatumast söögikohast leiate pitsasid ja pastasid, salateid ja suppe. Talvisel hooajal soodsad päevapakkumised. Suviti suur ja õdus terrass.

Steffani Pizzarestoran / Galerii

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Kristjan
Hinnang: 5.0

Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik maitse. Sõber sõi Caesari salatit, no talle ei maitsenud. Liiga palju sinki liiga vähe saiakuubikuid. Ta ütles, et nagu pakk sinki oleks taldrikul. Teenindusele ja puhtusele paneks 5+ (31.10.2010)

Terje
Hinnang: 5.0

Sel suvel kaks korda külastanud ja julgen soojalt soovitada kõigile. Eriti hea oli peale väsitavat rannapäeva :D Steffanist läbi astuda, maitsev pannipizza süüa ja külm siider juua. (31.10.2010)

Siiri
Hinnang: 5.0

Alati kui Pärnus olen, ei jää Steffani kunagi külastamata, isegi suvel, kui on saba taga....ja tuleb oodata. Pannipitsad, ma pole kusagil sellist saanud. Salatid, nii suvel kui talvel alati kvaliteetsed. Super koht!!!! (31.10.2010)

Maive
Hinnang: 5.0

Parim pizza ja teenindus Eestis. (31.10.2010)

romet
Hinnang: 5.0

... ja nii ongi. (30.09.2010)

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega

Kõik, kes vaatasid "Steffani Pizzarestoran", vaatasid ka