Taastava Kirurgia Kliinik AS

Tallinn, Harjumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Taastava Kirurgia Kliinik AS / Tutvustus

AS Taastava Kirurgia Kliinik alustas oma tegevust 1993. aasta oktoobrikuus Keila Haiglas, Keila Südamekliiniku AS-i nime all. Spetsialiseerumine taastavale kirurgiale tõi kaasa ka nimemuutuse ja seetõttu kannabki meie kliinik alates 11. oktoobrist 2004 nime AS Taastava Kirurgia Kliinik. Nii nagu enne, on praegugi meie peamiseks tegevusalaks veresoontekirurgia, millele on lisandunud taastav plastiline kirurgia.

Lahtiseletatult tähendab see kadunud vormi ja talitluse taastamist. Peamiselt seisneb see küll veresoontekirurgias, kuid saame parandada ka east või õnnetusjuhtumist põhjustatud sisemist või välist defekti, olgu selleks siis kohendamist vajav rinnapartii, ülemäärane kehakaal, veenilaiendid või liiklusõnnetuses saadud traumad.

Enam kui kümne tegutsemisaasta jooksul on meie kliinikust oma muredele abi saanud ligikaudu 20 000 patsienti. Meie haiglas on igal aastal ravil umbes 600 patsienti. Lisaks käib üle tuhande inimese ambulatoorsel vastuvõtul.

Suurenenud on personal ja paranenud teenindustingimused. 2004. a oktoobris kolisime Tallinnasse, kus jätkame tegevust Magdaleena haigla ruumides. Praegu on kliinikus 28-kohaline kirurgiaosakond, viie operatsioonitoaga operatsiooniplokk ning 11-kohaline intensiivraviosakond.

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Kõik, kes vaatasid "Taastava Kirurgia Kliinik AS", vaatasid ka