V spaa- ja konverentsihotell

Tartu, Tartumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tartu, Tartumaa

Saada e-mail

V spaa- ja konverentsihotell / Tutvustus

V Spaa- ja Konverentsihotelli 86 numbritoa hulgas on nii parimaid puhkevõimalusi pakkuvaid superior kui ka ruumikaid deluxe tube. Peale selle on valikus 2 luksuslikku sviiti. Hotellitubade varustatuse tase vastab nelja tärni nõuetele ning tubade ruumikus võimaldab lisavooditega ööbida kolmel kuni kuuel külalisel. Koduse hubasuse loovad põrandaid katvad pehmed villavaibad ning valikus on ka allergiavabad parketiga toad. Hotell ja spaa asuvad uues multifunktsionaalses ärikvartalis koos maailmakuulsate brändikaupluste, mõnusate kohvikute ja laste mängumaaga, pakkudes tegevust ka pikemateks puhkusepäevadeks.

Justkui kirsiks tordil on hotelli 4. korrusel asuv ainulaadne klaaskatusega spaakeskus koos basseinide, saunade ja hoolitsusruumidega. V Spaa- ja saunakeskus mahutab samaaegselt 300 inimest ja oodatud on ka külalised väljastpoolt hotelli. Sama rikkalikku ja erinevate võimalustega täidetud saunamaailma praegu Eestis mujal polegi. Nimelt on V saunamaailmas 11 erineva niiskusetaseme ja temperatuuriga sauna. Spaa muudab eriliseks soolamaailm koos soolabasseini ja -saunadega ning lõõgastusmaailm vahupesuga hammami, puuküttega sauna, Tai massööri ja karavanitoaga. Muidugi ei puudu ka mullivannid, Jaapani bassein, lastebasseinid ja atraktsioonid ning suur massaažijugade ja ringvooluga lõõgastusbassein. Spaahoolitsuste osakonnas on 11 tuba, mis on sisustatud mugava mööbli ja kaasaegse tehnikaga. Hoolitsuste tegemisel kasutatakse ainult eksklusiivseid kosmeetikabrände.

Hotelli teisel korrusel asuvas moodsas konverentsikeskuses on viis eri suurusega saali, mis mahutavad ühtekokku kuni 600 inimest. Saalid on omavahel ühendatavad ja annavad võimaluse koostada just kliendi ürituse jaoks sobivaima ruumiplaani. Kõik saalid on varustatud tipptasemel helitehnika, projektorite ja ekraanidega. Lisaks suurematele ja väiksematele konverentsidele sobivad ruumid ka messide, vastuvõttude, kontserdite ja muude rahvarohkete ürituste korraldamiseks.

Erinevate saalide kohta saab täiendavat infot meie kodulehelt https://vspahotel.ee/konverentsikeskus/v-konverentsikeskus/

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega

Firma on seotud järgmiste ettevõtetega