Valaste kohvik

Ida-Virumaa

skoor

3.7

Viimane kommentaar:

"Eelmine kommentaar on pisut ülepingutatud, sest menüü oli kenasti leti kohal ja väga suurelt valgustatud, samuti nägime viitavat silti,... (5.0)" Anna hinnang

Ida-Virumaa

Saada e-mail

Valaste kohvik / Tutvustus

Valaste kohvik asub Valaste puhkekülas, mis asub otse pankranniku kaldal, Eesti kõrgeima joa, Valaste joa juures.
26- kohaline kohvik pakub ööpäevaringselt kiirtoitu, kuumi jooke, karastusjooke, napsi ja maiustusi. Suvel on avatud jäätisekiosk. Suvel saad imelist vaadet nautida 30 kohalisel väliterrassil.

Valaste kohvik / Galerii

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Hinnang: 5.0

Eelmine kommentaar on pisut ülepingutatud, sest menüü oli kenasti leti kohal ja väga suurelt valgustatud, samuti nägime viitavat silti, mis suunab sissepääsu juurde. (04.01.2016)

Hinnang: 1.0

Kõigepealt tuleks paigaldada viide, et sissepääs tagantuksest mitte eest klaasuksest. Teiseks võiks menüü kasvõi kolmel lehel olla, mitte kokkupressitud ühele A4'le pimedas nurgas. Kolmandaks teenindaja ei öelnud ei tere ega naeratanud kordagi. Neljandaks kui müüte seljankat, kus on vaid vedelik, üks tükeldatud kartul ja kaks viilu sibulat, siis vahetage nimi vähemalt lihata seljankaks. Viiendaks pange silt et kandikud palun asetage prügikasti peale. Külastajad viskasid kandikud ka prügikasti sest kandikutekoha asemel paiknes lillepott. Teenindaja peksis seal prügikastiustega ja oli vihane, samaaegselt kui rahvast juurde tuli ja teised ootasid. Sellisel tipphooajal tasuks omanikuproual või härral ise ka käsi külge panna ja tagument teki alt välja ajada, mitte inimesi lollitada ja mõnitada oma rämpskohvikuga. Kohutav kogemus mulle ja mu kaaslastele. Edu juhtkonnale! (03.01.2016)

Hinnang: 5.0

Avatud ööpäev läbi! (26.10.2014)

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega

Firma on seotud järgmiste ettevõtetega