Vene Noorsooteater

Tallinn, Harjumaa

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Vene Noorsooteater / Tutvustus

Vene Noorteteater (VNT) on loodud 1988 aastal. Selle aja jooksul oli lavastatud üle 50 etendust. VNT on võtnud osa ule 30 festivalist ja konkursist Eestis ja välismaal.
Hooaja jooksul külastab teatri etendusi üle 15 tuhande noore vaataja. VNT Tallinnas annab etendusi Eesti Draamateatris, Nukuteatris, VAT-teatris, Vene Noorteteatri saalis (Kalevipoja, 10, Tallinn), Kadrioru lossis ja teiste linnade lavadel. Teatri etendusi on vaadanud Tartu, Pärnu, Sillamae, Jõhvi, Narva, Keila, Tapa, Kehra, Loksa, Paide, Viljandi, Valga, Mustvee, Räpina, Võru, Paldiski, Rakvere, Haapsalu, Ämari ja teiste Eesti linnade publik.
Mängukavas on eesti („Kevade“ O.Luts, „Arabella, mereroovli tutar“ A.Pervik) ja välismaa klassika („Romeo ja Julia“ W.Shakespeare, „Punanahkade juht“ O’Henri), vene kaasaegne drama („Langenud inglid“ L.Razumovskaja, „Katariina II noorusaastad“ N.Manasseina).
Vene Noorteteatris mängivad professionalsed näitlejad, Tallinna Kultuuri- ja Humanitaar Instituuti ja Moskva Riikliku Kultuuriulikooli üliõpilased, ja VNT õppestuudio õpilased.

Vene Noorsooteater / Galerii

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Ole esimene, kes lisab kommentaari

Firma on seotud järgmiste tegevusaladega