Elu on seiklus!

11.11.2009
Kahe kange radadel Dragomaniga 50% soodsamalt
Vaid 5 päeva jooksul, 9.-13. novembrini 2009 pakub Briti reisikorraldaja Dragoman 5 erinevat seiklusreisi Lõuna-Ameerikas 50% soodustusega. Pakume teile võimalust tutvuda kõrghooajal Lõuna-Ameerikaga poole hinnaga!
Loe lähemalt>>

Egiptusesse Novatoursi kulul! Soodushinnad al 5990 EEK
Kõikide klientide vahel, kes perioodil 9.-13. novembrini 2009 ostavad Novatoursi Egiptuse reisi, loositakse välja 5 õnnelikku, kellele tagastatakse raha. Kampaania kehtib novembri- ja detsembrikuu reisidele. Võitjad kindlustab tasuta Salva Reisikindlustus.
Loe lähemalt>>

Tantsuga uude aastasse Viking EXPS`il 699 EEK
Unusta kiired aastalõpu asjatoimetused, sagimine toidupoes, külalised, söögitegemine ning ära vaeva oma pead, kuidas ja kus veeta järjekordne aastavahetus. Võta kaasa oma perekond, sõbrad ja tuttavad ning tulge veetke aastavahetus merel - Viking XPRS`il.
Loe lähemalt>>

Savoy Boutique Hotelli luksuspakett Teile Kahele 1855 EEK
Romantilises ja luksuslikus Savoy Boutique Hotellis Tallinna vanalinnas hoolitsetakse Teie eest justkui Te oleksite nende esimene külaline. 19. sajandil ehitatud hoone on renoveeritud aastal 2006 art déco stiilis. Oleme mõelnud just Teile kahele, kes Te plaanite mesinädalaid, tähistate aastapäeva või igatsete veeta oma armsamaga aega õdusas ja luksuslikus meeleolus.
Loe lähemalt>>

Luksusliku reisi Türki Utopia World hotelli võitis...
3. oktoobril toimus TopAuto esindustes üle Eesti suur perepäev, kus kuulutati välja oktoobrikuu müügikampaania. Kõigi oktoobris auto ostnute vahel loosis Wris koostöös TopToursi ja Topautoga välja reisipaketi kahele inimesele Türki majutusega kõik hinnas 5* hotellis Utopia World. Võitja on Piskoppel OÜ - PALJU ÕNNE!
Loe lähemalt>>Unustamatuid reisielamusi soovib Wris Reisibüroo!
Wris Reisibüroo
tellimus@wris.ee
http://www.wris.ee

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Uudiste arhiiv