Rakvere Spordikeskuses toimuvate sündmuste kava 11.-17. märts
11.03 kell 14 Lääne-Viru koolide X-XII tüdrukute esivõistlused võrkpallis (Rakvere spordihall, Kastani 12).
11.03 kell 18.30 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis, I tugevusgrupp: Rakvere SK "A" - Kadrina (Rakvere spordihall, Kastani 12).
12.03 kell 18.30 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Revin Grupp - Muuga (Rahu hall, Rahu 17a).
12.03 kell 20.15 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Rakvere Spordikeskus - Marberg Kinnisvara/Seesam Kindlustus (Rakvere spordihall, Kastani 12).
13.03 kell 20 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis, II tugevusgrupi kohamäng: Karkuse - Triigi (Rakvere spordihall, Kastani 12).
13.03 kell 20 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Rakvere Ametikool - Muuga (Rahu hall, Rahu 17a).
14.03 kell 10 Eesti 2003-liiga korvpallis: BC Tarvas/Rakvere SK III - BC Tarvas/Rakvere SK I (Rakvere spordihall, Kastani 12).
14.03 kell 11 Eesti 2003-liiga korvpallis: BC Tarvas/Rakvere SK II - AmEst Rapla (Rakvere spordihall, Kastani 12).
14.03 kell 12.15 Eesti 2003-liiga korvpallis: BC Tarvas/Rakvere SK III - KK Hito (Rakvere spordihall, Kastani 12).
14.03 kell 13.15 Eesti 2003-liiga korvpallis: AmEst Rapla - BC Tarvas/Rakvere SK I (Rakvere spordihall, Kastani 12).
14.03 kell 14.15 Eesti 2003-liiga korvpallis: KK Hito - BC Tarvas/Rakvere K II (Rakvere spordihall, Kastani 12).
14.03 kell 20 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis, I tugevusgrupp: Tõrremäe I - Sõmeru/Rivalte (Rahu hall, Rahu 17a).
15.03 kell 13 Lääne-Viru noorte C-ja D-klassi talvised meistrivõistlused kergejõustiku mitmevõistluses (Rakvere staadioni kergejõustikuruum, Kastani 12).
15.03 kell 19 G4S korvpalli meistriliiga: BC Rakvere Tarvas - BC Kalev/Cramo (Rakvere spordihall, Kastani 12).
16.03 kell 10-14 Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallikohtunike kool (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
16.03 kell 11-15 Lääne-Virumaa koolinoorte meistrivõistlused males (Rakvere spordihalli aeroobikasaal, Kastani 12).
17.03 kell 10-14 Lääne-Viru meistrivõistlused välkmales (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
17.03 kell 11-15 Tasuta Raamatu Laat (Rakvere spordihall, Kastani 12).
17.03 kell 17 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis, II tugevusgrupi kohamäng: Rakvere SK "B" - Tamsalu (Rakvere spordihall, Kastani 12).
11.03 kell 18.30 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis, I tugevusgrupp: Rakvere SK "A" - Kadrina (Rakvere spordihall, Kastani 12).
12.03 kell 18.30 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Revin Grupp - Muuga (Rahu hall, Rahu 17a).
12.03 kell 20.15 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Rakvere Spordikeskus - Marberg Kinnisvara/Seesam Kindlustus (Rakvere spordihall, Kastani 12).
13.03 kell 20 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis, II tugevusgrupi kohamäng: Karkuse - Triigi (Rakvere spordihall, Kastani 12).
13.03 kell 20 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Rakvere Ametikool - Muuga (Rahu hall, Rahu 17a).
14.03 kell 10 Eesti 2003-liiga korvpallis: BC Tarvas/Rakvere SK III - BC Tarvas/Rakvere SK I (Rakvere spordihall, Kastani 12).
14.03 kell 11 Eesti 2003-liiga korvpallis: BC Tarvas/Rakvere SK II - AmEst Rapla (Rakvere spordihall, Kastani 12).
14.03 kell 12.15 Eesti 2003-liiga korvpallis: BC Tarvas/Rakvere SK III - KK Hito (Rakvere spordihall, Kastani 12).
14.03 kell 13.15 Eesti 2003-liiga korvpallis: AmEst Rapla - BC Tarvas/Rakvere SK I (Rakvere spordihall, Kastani 12).
14.03 kell 14.15 Eesti 2003-liiga korvpallis: KK Hito - BC Tarvas/Rakvere K II (Rakvere spordihall, Kastani 12).
14.03 kell 20 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis, I tugevusgrupp: Tõrremäe I - Sõmeru/Rivalte (Rahu hall, Rahu 17a).
15.03 kell 13 Lääne-Viru noorte C-ja D-klassi talvised meistrivõistlused kergejõustiku mitmevõistluses (Rakvere staadioni kergejõustikuruum, Kastani 12).
15.03 kell 19 G4S korvpalli meistriliiga: BC Rakvere Tarvas - BC Kalev/Cramo (Rakvere spordihall, Kastani 12).
16.03 kell 10-14 Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallikohtunike kool (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
16.03 kell 11-15 Lääne-Virumaa koolinoorte meistrivõistlused males (Rakvere spordihalli aeroobikasaal, Kastani 12).
17.03 kell 10-14 Lääne-Viru meistrivõistlused välkmales (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
17.03 kell 11-15 Tasuta Raamatu Laat (Rakvere spordihall, Kastani 12).
17.03 kell 17 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis, II tugevusgrupi kohamäng: Rakvere SK "B" - Tamsalu (Rakvere spordihall, Kastani 12).
Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid
Uudiste arhiiv
Aurupäevad24.07.2019
PS Troika kontsert Viitna Kõrtsis!30.04.2018
Ansambel Respekt Viitna Kõrtsis!28.02.2018
Kalju-lava suvekontserdid 201819.02.2018
Padise metsades avatud suusarajad19.02.2018
Jõuluvana rong10.11.2017
Viimane kommentaar:
"Väga ilus linn on Rakvere! (5.0)" Anna hinnang