Forum Cinemas kutsub juubeli puhul sünnipäevahindadega kinno

15.04.2013
20 aastat tagasi esimese Hollywoodi originaalfilmi Eesti kinopublikuni toonud Forum Cinemas tähistab sel nädalal oma 20. sünnipäeva, üllatades sel puhul kõiki kinokülastajaid erinevate soodustuste ja kingitustega.

„Filmiks, mis toona linastus, oli „Ässad“ (Hot Shots). Võib öelda, et selle absurdikomöödiast avafilmi nime vääriliselt on Forum Cinemas tõusnud tänaseks Eesti ja kogu Baltikumi kinoturu liidriks ja meie meeskonnal kui kinopublikul on, mille üle uhkust tunda,“ tõdes Forum Cinemas tänane tegevjuht Kristjan Kongo.

Forum Cinemas soovib sünnipäevarõõmu ka kõigi kinosõpradega jagada, võimaldades esmaspäeva hommikust reede õhtuni nautida kõiki 2D filme hinnaga 2€ ja 3D filme hinnaga 3€. Lisaks erihindadele on käivitunud ka Kinoklubi liitumiskampaania. Aprilli lõpuni pääsevad kõik liitujad automaatselt kinofänni staatusesse, mis tähendab, et terve liitumisele järgneva aasta jooksul on kinoelamus uuele klubilisele 20% soodsam.

16. aprillil, Forum Cinemase sünnipäeval, on aga kinodesse eriti oodatud kõik samal päeval sünnipäeva tähistavad külalised – neile on kinoelamus tasuta. Ülevaate kõigist Forum Cinemase 20. sünnipäevaga seotud pakkumistest leiab kodulehelt: http://www.forumcinemas.ee/synnipaev

Forum Cinemas on kahe aastakümne jooksul olnud Eesti kinoturu eestvedaja rollis – juba 2001. aastal avati Tallinnas tänaseni suurim 11 kinosaaliga meelelahutuskompleks “Coca-Cola Plaza” ning 2007. aastal hakkas kinoettevõte esimesena Eestis pakkuma 3D-filmielamust. Forum Cinemas pakub ainsa kinona Eesti kultuurihuvilistele võimalust osa saada ka maailma tipplavadel toimuvast: 2008. aastal tõi Forum Cinemas esmakordselt Eesti kinoekraanidele New Yorgi Metropolitan Opera ooperite otseülekanded, 2009. aastal London National Theatre'i etenduste ülekanded ja 2010. aastal Moskva Suure Teatri balleti otseülekanded.

Soome ettevõttele Finnkino Oy kuuluv Forum Cinemas opereerib Eestis Coca-Cola Plaza, Ekraani ja Astri kinosid. 2013. aasta märtsis ühines kino emaettevõte Finnkino Rootsi juhtiva kinooperaatoriga SF Bio, millega Forum Cinemas sai osaks Põhjamaade suurimast kinogrupist. 2012. aastal külastasid filmisõbrad Forum Cinemas kinosid ühtekokku ligi 1,3 miljonil korral.

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Uudiste arhiiv