Kaunis ning taskukohane naeratus kõigest ühe konsultatsiooni ja ühekordse protseduuriga!

20.08.2013
Kaasaegne hambaravi pakub erinevaid võimalusi ilusa naeratuse saamiseks. Valik on väga suur. Näiteks keraamilised kroonid, laminaadid, lumineerid- need lahendused on võimalikud, kuid ka kallid. Hammaste taastamine täidismaterjaliga on palju odavam, kuid väga ilusat tulemust saada on väga raske. Ajapikku täidised muutuvad nähtavaks, vajavad regulaarset poleerimist ja murduvad ära.

Nüüd on võimalik saada endale ilus naeratus taskukohasema hinnaga componeeride abil.

Mis on Componeerid?

Componeerid on tehislikult toodetud nano-hübriid-komposiidist plaadikesed, mis on suurepärase tugevusega ning väga õhukesed. Componeerkatted on vaid 0,3 mm paksused! Lisaks puuduvad neis õhumullikesed, mis võivad tekkida täidismaterjali kihtide vahel tavalise hammaste taastamise ajal. Läikiv ja loomulikult kujundatud pind tagab kauni naeratuse.

Millal paigaldada Compomeere?

- kui esihammastel on palju täidiseid;
- ülesehitatud hammaste katmiseks ja loomulikuks tegemiseks;
- hambarea korrigeerimiseks ning ühtlasemaks saamiseks;
- hambatooni heledamaks saamisel;
- Kulunud hammaste välimuse parandamise;

Kuidas Componeere paigaldatakse?

Componeeride paigaldamise aluseks on konsultatsioon meie spetsialisti dr. Anastassia Kuldmaa juures. Kogu paigaldamise protseduur teostatakse meie kliinikus ühel visiidil ning sõltuvalt komponeeride hulgast võtab see aega alates 2 tunnist 4 tunnini. Paigaldamise protseduuri käigus hammaste välispind kujundatakse vastavalt vajadusele, et saavutada parim tulemus ning plaadikesed kinnitatakse hammaste välispindadele täidismaterjaliga. Vajadusel tehakse ka tuimestus ja vahetatakse ära vanad täidised.

Componeeride hinnad leiad SIIT

Vaata Componeeride paigaldamise kohta ka VIDEOT

skoor

3.5

Viimane kommentaar:

"Good service, good prices (5.0)" Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Uudiste arhiiv