Mis on ja kuidas toimub intiimne kontuurplastika?

15.11.2013
Häired naise seksuaalelus panevad ta moraalselt ja füüsiliselt kannatama, on tihti õnnetute abielude, perelagunemise, lahutuste põhjuseks, seega on see probleem sotsiaalse tähtsusega. Lahutuse põhjuste seas on seksuaalne ebakõla märgataval kohal.

Inimese seksuaalelu on integreeritud kõigisse elutegevuse sfääridesse. Meie heaolu (meeleolu, tervis, edukus elus ja karjääris) sõltub paljuski harmooniast seksuaalsfääris.

Veel hiljuti vältis esteetiline meditsiin delikaatselt teemasid, mis puudutavad intiimpiirkondade parandamist, vaatamata sellele, et intiimkosmeetika ja intiimkirurgia on alati nõutud olnud – alates sügavast bikiinipiirkonna laser-epilatsioonist ja lõpetades funktsionaalsete korrektuuridega, mida teostavad plastilised kirurgid.

Ajad muutuvad ja tänapäeval on intiimse kosmetoloogia teenistusse rakendatud parimad metoodikud, aparaadid ja ilupreparaadid, mida valdavad täiuslikult kvalifitseeritud arstid-kosmetoloogid.

Intiimplastika on juba ammu kogunud populaarsust Ameerika ja Euroopa naiste hulgas. Meie maal aga teavad selle piirkonna kosmeetikast senini vähesed. Ent juba praegu on selle probleemiga hakanud tegelema mitte ainult kirurgid ja günekoloogid, vaid ka arstid-kosmetoloogid.

Viimasel ajal on märkimisväärselt kasvanud naiste soov parandada intiimpiirkonna välimust ja tundlikkust, mille täiuslikkus ei ole sugugi vähemtähtis kui näo, juuste ja keha ilu.

Vanusega teevad välised suguorganid, nagu ka kogu organism tervikuna, läbi involutsioonilisi muutusi. Need muutused on seotud östrogeenide defitsiidiga menopausi ajal, ent nad võivad olla seotud ka suguorganite kaasasündinud või traumajärgse deformatsiooniga, sünnituse tagajärgede ja muude põhjustega. Samuti väheneb tihtipeale libiido ja muutub raskemaks orgasmi saavuitamine.

Kahjuks ei ole naised sageli informatsiooni puudumise tõttu teadlikud kaasaegses meditsiinis leiduvatest väheinvsiivsetest meetoditest, mis võimaldavad korrigeerida naise organismi intiimpiirkonda, parandades sellega elukvaliteeti.
Intiimplastika kõige kaasaegsemaks meetodiks, mida kasutatakse genitaalipiirkonna korrigeerimiseks, on hüaluroonhappel põhineva geeli kasutamine, mis on mõeldud spetsiaalselt sellele kehaosale. Kõigile on tuttav hüaluroonhappe kasutamine kontuurplastikas erinevate näopiirkondade korrigeerimisel. Selle ohutus on ammu kliiniliselt tõestatud.

Kontuurplastika näidustused:
-krooniline trauma (näiteks pesust),
-sagedased põletikud (avatud mokad, ebapiisav sulgumine)
-limaskesta kuivus (Xerosis)
-asümmeetria
-häbememokade lipodüstroofia
-vananemisega seotud involutsioonilised muutused (nõrkunud ja longus pehmed koed)
-intiimelu raskendatus ( Ebapiisav seksuaalne rahuldus)

Ja patsiendi esteetiline soov (orgasmi-funktsiooni häire):
⁃ kompleksid (oma ilu ebapiisav tajumine)
⁃ Psühholoogiline stress ja vähenenud enesehinnang;
⁃ Libiido langus.

Näitajad võivad olla omandatud (traumad, sünnitusjärgsed katkestused, vanuseline närbumine) ja kaasasündinud

MEETODI ERIPÄRAD
Intiimse kontuurplastika protseduure viiakse läbi ambulatoorsetes tingimustes kohaliku tuimestusega, mis on praktiliselt valutu ja võimaldab parandada naise suguorganite välisilmet ja tundlikkust.(G-punkti suurendamine, häbememokkade suurendamine ja kliitorile täiendava mahu andmine, suudme niisutamine).

Selle piirkonna jaoks preparaadi valimise peamisteks kriteeriumideks on ka maksimaalne efektiivsus ja kliiniliselt tõestatud ohutus. Preparaadil ei ole ümbritsevatele kudedele ja organismile tervikuna mingeid kõrvalmõjusid.

Hüaluroonhape on loomulik raku koostisosa, mis seob vett ja moodustab tihedaid hüdreeritud polümeere, mis täidavad rakusisese ala. Vanusega väheneb järsult hüaluroonhappe kogus nahkkattes. Seetõttu muutuvad välised suguorganid vähem elastseteks, nad kaotavad „niiskuse“ ja närtsivad. Tänu hüaluroonhappega preparaatide tarvitamisele võib küllaltki efektiivselt selle aine defitsiidi korvata.
Kontuurplastikaks kasutatav preparaat – Bеllcоuntоur Gvisc (0,8 ml) on töötatud spetsiaalselt välja anogenitaalse piirkonna korrigeerimiseks
Viimastel aastatel on märgatavalt kasvanud naiste soov parandada intiimpiirkonna välisilmet ja tundlikkust, mille täiuslikkus tähendab paljudele sugugi mitte vähem kui näo, juuste ja keha ilu.

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Uudiste arhiiv