Rakvere Spordikeskuses toimuvate sündmuste nädalakava (20.-26. jaanuar)
E 20.01 kell 19 Aqva Spa terviseliikumise sarja "Terve Rakvere Liigub" etapp, ühisjooksmine, kepikõnd või suusatamine (kogunemine ja start Rakvere spordihalli juures, Kastani 12).
E 20.12 kell 19 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis: Rakvere Ametikool - Haljala (Rakvere spordihall, Kastani 12).
E 20.01 kell 20 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis: Tõrremäe II - Rakvere SK (Rahu hall, Rahu 15).
E 21.01 kell 10 Eesti linnade talimängude töökoosolek (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
T 21.01 kell 20.15 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Rakvere Tööriistamarket - Määri küla (Rakvere spordihall, Kastani 12).
K 22.01 kell 16 Lääne-Viru noorte C-vanuseklassi talvised meistrivõistlused kergejõustikus (Rakvere staadioni kergejõustikuruum, Kastani 12).
N 23.01 kell 19 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis: Karkuse - Tõrremäe I (Rakvere spordihall, Kastani 12).
R, L 24.-25.01 kell 10.30 ja 9.30 EVF-i noorte PB-klassi (U18) karikavõistlused võrkpallis, III finaalturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12 ja Rahu hall, Rahu 15).
R 24.01 kell 19 Alexela korvpalli meistriliiga: BC Rakvere Tarvas - TTÜ KK (Rakvere spordihall, Kastani 12).
L 25.01 kell 10-14 Lääne-Viru meistrivõistlused kiirmales (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
L 25.01 kell 18 Esteetika- ja tantsukooli 20. juubeli kontsert (Rakvere spordihall, Kastani 12).
P 26.01 kell 11 Eesti noorte PC2-klassi (s 2001. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, vahegrupp: BC Tarvas/Rakvere SK II - BC Kalev/Cramo (Rahu hall, Rahu 15).
E 20.12 kell 19 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis: Rakvere Ametikool - Haljala (Rakvere spordihall, Kastani 12).
E 20.01 kell 20 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis: Tõrremäe II - Rakvere SK (Rahu hall, Rahu 15).
E 21.01 kell 10 Eesti linnade talimängude töökoosolek (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
T 21.01 kell 20.15 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Rakvere Tööriistamarket - Määri küla (Rakvere spordihall, Kastani 12).
K 22.01 kell 16 Lääne-Viru noorte C-vanuseklassi talvised meistrivõistlused kergejõustikus (Rakvere staadioni kergejõustikuruum, Kastani 12).
N 23.01 kell 19 Lääne-Viru rahvaliiga võrkpallis: Karkuse - Tõrremäe I (Rakvere spordihall, Kastani 12).
R, L 24.-25.01 kell 10.30 ja 9.30 EVF-i noorte PB-klassi (U18) karikavõistlused võrkpallis, III finaalturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12 ja Rahu hall, Rahu 15).
R 24.01 kell 19 Alexela korvpalli meistriliiga: BC Rakvere Tarvas - TTÜ KK (Rakvere spordihall, Kastani 12).
L 25.01 kell 10-14 Lääne-Viru meistrivõistlused kiirmales (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
L 25.01 kell 18 Esteetika- ja tantsukooli 20. juubeli kontsert (Rakvere spordihall, Kastani 12).
P 26.01 kell 11 Eesti noorte PC2-klassi (s 2001. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, vahegrupp: BC Tarvas/Rakvere SK II - BC Kalev/Cramo (Rahu hall, Rahu 15).
Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid
Uudiste arhiiv
Aurupäevad24.07.2019
PS Troika kontsert Viitna Kõrtsis!30.04.2018
Ansambel Respekt Viitna Kõrtsis!28.02.2018
Kalju-lava suvekontserdid 201819.02.2018
Padise metsades avatud suusarajad19.02.2018
Jõuluvana rong10.11.2017
Viimane kommentaar:
"Väga ilus linn on Rakvere! (5.0)" Anna hinnang