Loodusfilm Tallinna loomaaia keskkonnahariduskeskuses Aleksei Turovski sissejuhatusega

09.10.2014
TALLINNA LOOMAAED
PRESSITEADE
09.10.2014

Laupäeval, 18. oktoobril algusega kell 11.30 näidatakse Tallinna loomaaia keskkonnahariduskeskuse suures auditooriumis Viasati kinoõhtute raames loodusfotograaf Charlie Hamilton Jamesi filmi „Ostsin endale vihmametsa“ /Bought My Own Rainforest/ tunnipikkust 1. episoodi. Enne filmilinastust teeb sissejuhatuse ja räägib vihmametsast zooloog Aleksei Turovski.

Filmipäev on kõigile tasuta ja filmil on eestikeelsed subtiitrid. Pärast seanssi saab lahendada loodusviktoriini loomaaias või proovida õnne Viasati loosikastis 40 tollise Samsungi teleri loosimisel.
Viasati kinoõhtud toimuvad 13.-18. oktoobrini erinevates Eesti mäluasutustes, kus näidatakse dokumentaalkanalite Viasat Nature, Viasat History ja Viasat Explore filme.

Filmitreilerid ja lisainfo www.viasat.ee
Infot ja kommentaare leiab ka Facebooki lehtedelt.


Lisaks filmielamusele saab hariduskeskuse fuajees vaadata skulptuurinäitust „Loom ja inimene“ või loomaaia ajalugu tutvustavat stendinäitust „Tallinna Loomaaed 75“.
Keskkonnahariduskeskus asub loomaaia Õismäe-poolses lääneväravas Ehitajate tee 150. Kel soov lisaks tasuta filmivaatamisele ka loomaaeda minna, siis oktoobris on piletitel juba soodsamad talvehinnad. Põhja- ja läänevärava kassa on lahti kella 9 kuni 17, loomaaed suletakse kell 19.

Pressiteate koostas:
Maris Laja
Loodushariduse ja avalike suhete osakond
Tallinna Loomaaed
Tel 6943315 või 5126961

skoor

3.5

Viimane kommentaar:

"Vähemalt korra aastas tuleb ikka sammud seada võrratult toredasse Tallinna Loomaaeda. Nii on olnud see järjepidevalt üle kolmekümne... (4.0)" Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Uudiste arhiiv