TRUBADUURIDE LAUL. Hingedeaeg ja isadepäev

02.10.2015
Corelli Music
TRUBADUURIDE LAUL. Hingedeaeg ja isadepäev


Kontserdiagentuur Corelli Music tähistab kaunimates mõisates 31. oktoobrist kuni 2. novembrini hingedeaega ja isadepäeva. Meeleolukad kontserdid sarjas „Mõisaromantika“ kannavad seekord nime „Trubaduuride laul“. Hubased muusikasalongid koos säravate muusikute ja ajaloohõngulise interjööriga ootavad teid!

KONTSERDID sarjas „Mõisaromantika“:
L, 31.10.2015 kell 18 Kukruse Polaarmõis, Jõhvi kihelkond, Ida-Virumaa
P, 01.11.2015 kell 19 Kõltsu mõis, Keila kihelkond, Harjumaa
E, 02.11.2015 kell 20 Puurmani loss, Kursi kihelkond, Jõgevamaa

ESINEJAD:
Anto Õnnis – tenor, Tõnu Jõesaar – viola da gamba, Robert Staak – lauto, teorb

KAVA „Trubaduuride laul“:
Binchois, Dufay, Dowland, Morley, Monteverdi, Purcell jt, laulud ja instrumentaalmuusika


Sarja „Mõisaromantika“ südamlik ja meeleolukas varajase muusika kava „Trubaduuride laul“ ühendab hingedeaja ja isadepäeva. Igal ajastul ja igal sajandil on oma suured trubaduurid, nautida saab imelist muusikat keskajast, renessansist ja barokiajastust. Mõisakontsertide kava on sündinud Hortus Musicuse ja Vox Clamantise lauljana esile tõusnud Anto Õnnise hoogsate, muretute ja ka igatsevate trubaduurilaulude soolokavast, mida toetava tolle aja pillidel muusikud Tõnu Jõesaar ja Robert Staak. Esitusele tulevad armastuslaulud, joogilaulud ja tantsud – omaaegsed tõelised hitid. Vastukaaluks meeleolukale ilmalikule muusikale kõlavad sügavmõttelised laulud pühakutest ja nende imetegudest. Nii saavad muusikaga tähistatud hingedeaeg, kõigi pühakute päev ja ka peatselt saabuv isadepäev.

Kõik mõisad seekordses valikus on hoole ja armastusega taastatud endisesse hiilgusesse ning on kui säravad pärlid Maarjamaa kauni looduse keskel. Kukruse Polaarmõis on ainulaadne kogu maailmas ning seal saab uudistada ka põnevat Polaarmuusemi ehk tõelist Sannikovimaa avastusretke. Kõltsu mõis oma šveitsipärase puitarhitektuuri ja tornidega võlub kui tõeline muinasjutuloss. Puurmani neo-renessass stiilis lumivalge peahoone on aga üks suuremaid ja uhkemaid mõisalosse Eestis, mis on seotud ka Vabadussõja ajalooga ning kus juba ligi sajandi tegutseb mõisakool.

Igas mõisas on tund enne kontserdi algust ja vaheajal avatud mõnusad salongikohvikud. Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi suurepäraste muusikute seltsis ajaloolistes mõisates!

Kontserdi pikkus koos vaheajaga 1,5 tundi.

Lisainfo:
www.corelli.ee
www.facebook.com/corellimusic

***************************************************************
PILETID: 12 € / 10 € *
Eelmüük Piletilevis, www.piletilevi.ee, Statoilis ja võimalusel tund enne algust kohapeal

* Sooduspiletid: pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige

NB! SERK liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist erisoodustus.
Vaata täpsemalt www.serk.ee

Korraldaja: Corelli Music www.corelli.ee

skoor

-

Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Uudiste arhiiv