Tallinna Restoranide Nädal

03.11.2015
1.–7. novembrini toimub juba viiendat korda Tallinna Restoranide Nädal. Nädalal osaleb 58 suurepärast Tallinna restorani.

Tallinna Restoranide Nädala initsiaator on Eesti Restoranide Liit (ERL). Initsatiiv sai alguse viis aastat tagasi kahe restoranipidaja algatusest, kes otsustasid, et on viimane aeg tutvustada Tallinna restoranide kõrget taset laiemale avalikkusele.

Tallinna Restoranide Nädala eesmärk on tuua toidukultuuri tallinlastele lähemale ja elavdada kodust väljaspool söömist kui ühte kultuurieelamuse ning suhtlemise võimalust nii kohalikele elanikele kui ka turistidele.

Tallinna restoranide tase ja kvaliteet on saanud võrdseks maailma menukate metropolide tasemega (New York, London) ning me võime selle üle uhked olla. Meie soov on pakkuda linnaelanikele võimalust seda kõike ise kogeda.

Söögikorrad pakutakse välja komplektmenüüdena, mis pärinevad restoranide tavapärasest à la carte menüüst ning esindavad iga restorani olemust parimal moel. Toitude valmistamisel kasutatakse suures osas kodumaist toorainet.

Usume, et Tallinna restoranide toidud pakuvad naudinguid ja maitseelamusi, mida koduköögis on raske või isegi võimatu saavutada! Tulge sööma – erakordse hinnaga suurepärane toit professionaalidelt, kellele toiduvalmistamine on südameasi!

Restoranide Nädal on New Yorkist alguse saanud ülemaailmselt populaarne aktsioon, mis julgustab inimesi väljaspool kodu sööma, pakkudes teiste kultuurisündmustega võrdseid elamusi. Kümne aasta möödudes, korraldatakse restorani nädalaid ülemaailmselt ja neist on saanud iga-aastane tõmbenumber nii kohalikele elanikele kui turistidele.

Tule ja pane meid proovile, me võtame väljakutse vastu. Laud on sinu.

Tallinna Restoranide Nädala populaarsus on igal aastal märkimisväärselt kasvanud. Aastal 2014 pakkusid Restoranide Nädala raames Tallinna parimad restoranid kokku juba üle 17 000 inimesele meeldejäävaid maitseelamusi.

Aastal 2015 võtab Tallinna Restoranide Nädalast osa seni suurim arv osalejaid – kokku 57 restorani.

Esmakordselt pakutakse lõuna- ja õhtusööke kahes hinnakategoorias:
- Lõunasöök 10 eurot ja Õhtusöök 20 eurot
- Lõunasöök 15 eurot ja Õhtusöök 30 eurot

Palun tutvuge osalevate restoranidega.

LOE LÄHEMALT SIIT

Uudiste arhiiv