MESILASTE PÄEV TALLINNA LOOMAAIA KESKKONNAHARIDUSKESKUSES

17.05.2016
Laupäeval, 21. mail korraldab Tallinna loomaaed koostöös Eesti Kutseliste Mesinike Ühinguga huvipäeva “Mesilane, inimene, olemine”, et tähistada ülemaailmset meemesilaste päeva. Kogu päeva jooksul saab kuulata loenguid, vaadata filmi, jälgida mesilaste elu telesilla abil otse loomaaia mesilast ja küsida asjatundjatelt nõu mesilaste pidamise kohta. Nii loomaaia direktor Mati Kaal kui ka mesinikud, huvipäeva korraldajad, on valmis nädala jooksul meediaga kohtuma ja mesilasteemasid arutama.

Selleks, et mesilased paremini oma laupäeva päevakavasse mahutada, korratakse loenguid pärastlõunal. Teemapäev on mõeldud kõigile huvilistele – lastega pered, noored ja vanad, mesindushuvilised ja tavalised looma(aia)sõbrad.

Päeva kava:
10:00 / kordus 15:00 mesilaste päeva avamine
10:15 / kordus 15:15 loengu “Mesilastest ja inimestest, rohkem ikka mesilastest” peab Tago Holsting, Eesti Kutseliste Mesinike Ühingu juhatuse esimees
11:45 / kordus 16:45 loengu “Mesitarud kortermaja katusel” peab ühingu liige Heiki Männik
12:30 / kordus 17:30 telesild loomaaia mesilast: mesilaspere läbivaatus reaalajas koos küsimuste esitamise võimalusega

13:15 – 14:45 film “ROHKEM KUI MESI” eestikeelsete subtiitritega
(“More than Honey”, rež Markus Imhoof, Austria/Saksa/Šveits 2012)

Kõik mesilaspäeva üritused keskkonnahariduskeskuses on huvilistele tasuta. Loomaaia külastamiseks on vajalik lunastada pilet. Loomaaia kassad on avatud nii põhja- kui lääneväravas kella 9-19, siseekspositsioonid on lahti kella 10-19, loomaaed suletakse kell 21.
Kella 11-19 töötab keskuses ka Mõmmu kohvik, kus end sooja joogi ja söögiga kosutada.

skoor

3.5

Viimane kommentaar:

"Vähemalt korra aastas tuleb ikka sammud seada võrratult toredasse Tallinna Loomaaeda. Nii on olnud see järjepidevalt üle kolmekümne... (4.0)" Anna hinnang

Tallinn, Harjumaa

Saada e-mail

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Uudiste arhiiv