Niitväljan Golfkeskus

Keila, Harjumaa

pisteet

5.0

Latest review:

"Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale... (5.0)" Arvioi

Keila, Harjumaa

Lähetä sähköposti

Niitväljan Golfkeskus / Esittely

Niitväljassa, vain 30 kilometrin päässä Tallinnasta, odottaa sinua Viron ja koko Baltian ensimmäinen täysmittainen golfkenttä.
Asiantuntijoiden mukaan Skandinavian parhaisiin kenttiin kuuluvalla ja pitkän toiminta-aikansa takia Virossa golfin synonyymin asemassa olevalla kentällä ovat golfista nauttineet tuhannet sen urheilulajin harrastajat Virosta ja kauempaakin.

Niitväljan Golfkeskus / Galleria

Lähetä sähköposti

Arvioi

Arvostelut

Kadi
Arvio: 5.0

Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale eriti sobivad, kuna rajad on laiad, hästi niidetud ja seega kadunud palli kerge leida. Looduse vaheldumisega on palju vaeva nähtud, kogu rada on nagu ilus matkarada, kus leidub nii eriilmelist maastiku, tiike, sildasid. Eriti kaunis on mängida päikeseloojangu ajal. Väga mõnus on peale mängimist minna sauna lõõgastuma na nautida õhtusööki. Kõige rohkem meeldibki golfikeskuse kogu hinge ja hoolega rajatud rajad, mis on põnevad nii algajale kui kogenud mängijale. Ainsa konstruktiivse kriitikanoole võiks visata hinnakirjale, kus golfikäru on vaja eraldi osta ning seega ei sisaldu raja mänguhinnas (nagu enamus klubides sisaldub). Muu aga kõik super. (29.10.2010)

Yritys liittyy seuraaviin toimialoihin

Kaikki katsoivat "Niitväljan Golfkeskus" katsoivat myös