Steffani Pitsaravintola

Pärnu, Pärnumaa

pisteet

5.0

Latest review:

"Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik... (5.0)" Arvioi

Pärnu, Pärnumaa

Lähetä sähköposti

Steffani Pitsaravintola / Esittely

Tervetuloa Steffani Pitsaravintolaan, missä ruokahalun herättävät tuoksut kiihottavat aisteja, värikylläisyys luo silmäniloa ja kaikki huokuu lämpöä ja viihtyisyyttä!
Yhdestä Pärnun rakastetuimmista ruokapaikoista löydätte pitsoja ja pastoja, salaatteja ja keittoja. Talvikaudella huokeat päivän erikoistarjoukset. Kesällä suuri ja viihtyisä terassi.

Steffani Pitsaravintola / Galleria

Lähetä sähköposti

Arvioi

Arvostelut

Kristjan
Arvio: 5.0

Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik maitse. Sõber sõi Caesari salatit, no talle ei maitsenud. Liiga palju sinki liiga vähe saiakuubikuid. Ta ütles, et nagu pakk sinki oleks taldrikul. Teenindusele ja puhtusele paneks 5+ (31.10.2010)

Terje
Arvio: 5.0

Sel suvel kaks korda külastanud ja julgen soojalt soovitada kõigile. Eriti hea oli peale väsitavat rannapäeva :D Steffanist läbi astuda, maitsev pannipizza süüa ja külm siider juua. (31.10.2010)

Siiri
Arvio: 5.0

Alati kui Pärnus olen, ei jää Steffani kunagi külastamata, isegi suvel, kui on saba taga....ja tuleb oodata. Pannipitsad, ma pole kusagil sellist saanud. Salatid, nii suvel kui talvel alati kvaliteetsed. Super koht!!!! (31.10.2010)

Maive
Arvio: 5.0

Parim pizza ja teenindus Eestis. (31.10.2010)

romet
Arvio: 5.0

... ja nii ongi. (30.09.2010)

Yritys liittyy seuraaviin toimialoihin

Kaikki katsoivat "Steffani Pitsaravintola" katsoivat myös