Tallink

Tallinn, Harjumaa

pisteet

4.9

Latest review:

"Sõitsin klassiga Rootsi keele praktikale ja kui ma laeva astusin oli mul vastas üks hästi tore naine kes naeratas hästi armsalt ja ütles... (5.0)" Arvioi

Tallinn, Harjumaa

Tallinn, Harjumaa

Lähetä sähköposti

Tallink / Esittely

We are a leading provider of high-quality mini-cruise and passenger transport services in the Baltic Sea region, as well as a leading provider of ro-ro cargo services on selected routes. Our fleet of 19 vessels allows us to offer a wide range of services and frequent departures. As a result of our recent investment and fleet renewal program, we currently deploy some of the most advanced cruise ferries on Baltic Sea with state-of-the-art facilities, improved accommodation, larger onboard shopping areas and high quality onboard services, setting a new benchmark for travel standards in the Baltic Sea region.

The company's vision is to be the market pioneer in Europe by offering excellence in leisure and business travel and sea transportation services.

Our customer value proposal is to offer an enjoyable travel experience that exceeds customer expectations and makes them want to return.

Lähetä sähköposti

Arvioi

Arvostelut

Tauri Hillermaa
Arvio: 5.0

Sõitsin klassiga Rootsi keele praktikale ja kui ma laeva astusin oli mul vastas üks hästi tore naine kes naeratas hästi armsalt ja ütles tere(see oli üks töötajatest) ja siis oli veel üks viisakas mees kes vaatas meie pardakaardi.Nendest möödudes läksin ma oma klassikaaslastega oma kajutisse ja kajutisse sisse astudes mina nagu noor inimene ikka läheb katsetab voodi ära et kui hea see oli ja ma olin hämmingus voodi oli nii mugav et hiljem sinna magama minnes tuli imeline uni.. Hiljem õhtul käisin ostsin poest maiustusi ja teenidus oli ime hea.. Mulle meeldis see et müüja rääkis minuga nagu ammuse tuttavaga aga samas jäi see mind häirima kuna ta rääkis ka minu ees olevate inimestega seega teenindus muutus aeglaseks aga see selleks...Mulle meeldis kõige enam õhtused show-d ja disko.. diskor oli üli hea ja show inimesed olid üliandekad oli palju rõõmu nalja ja tantsu.Ei meeldinud see et oli palju laamendajaid :D Aga muidu oli meeldejääv laeva reis... Ja kuna ma pole varem laevaga sõitnud siis see oli super.... (29.10.2010)

kristiina
Arvio: 5.0

Käisime aastavahetusel Rootsis.Väga põnev oli ja inimesed olid väga sõbralikud.Huvitav programm oli laval ,palju tegevust .Swiit oli väga mugav .Läheks isegi tagasi .Kahju oli see ainult ,et linnapeale ei saanud lumetormi tõttu. Aga oli ja on meeldejääv.Soovitan soojalt. (29.10.2010)

Evelin
Arvio: 5.0

Käin iga aasta suvel lastega suvel Soomes ja kevadel Rootsis.Tagasi tulekuks olen valinud alati kõige pikema (ajaliselt) laevareisi.Tallink pakub siis M/C Princessi laeva näol 3,5 tundi lõõgastust maisest elust.Ja kuna sellel Helsingi - Tallinn reisil jäävad paljud reisijad ööseks laeva ,siis mul on alati olnud kurb laevast maha minna.Ma vist lausa elaksin Tallinki laevades,kui see võimalus oleks.Igal juhul Tallinkist paremat laeva firmat Eestis pole. (29.10.2010)

Ülle
Arvio: 5.0

Käisime lasteaia lõppu ekskursioonil Rootsis Junibackeni lastemuusiumis laevaga Victoria ILastega kaasas olid ka vanemad.Lastele see väga meeldis.Laeval oli tore teenindus ja lastel oli laeval palju tegevust.Eriti neile meeldis Lotte.Ilm oli ka ilus.Kui sügisel lasteaeda tagasi läksime jutustasid lapsed reisist ja tahavad uuesti tagasi minna. (10.10.2010)

Tarmo
Arvio: 5.0

Käisin Tallinki laevaga Rootsis ja võitsin seal uue reisi :) Olen väga rahul, kuna see juhtus täpselt mu sünna olema. Ilus kink :) (30.09.2010)

Aliis
Arvio: 5.0

Tallinki laev Romantika on üks glamuursemaid laevu mida ma tean. Selles laevas olles tunned sa end nii erilisena. Selle laeva teebki nii eriliseks sealne teenindus, kuna nemad loovad reisijates suurepärase romantilise meeleolu. Ööelu on nii elav ja romantiline, et sa ei tahakski et see öö lõpeks:) (22.09.2010)

Kati
Arvio: 5.0

Kuna see oli minu esimene laevareis, ei osanud oodata ei head ega halba. Õnneks oli kõik väga meeldiv ja sujus suurepäraselt. Uni laevas oli magusaim ja söök viis lausa keele alla. Samuti oli palju uudistada, enne Rootsi jõudmistki. Unustasin hetkeks ära, et puhkus ootab alles ees. :) (22.09.2010)

Eve
Arvio: 5.0

Abivalmis laevapere ja ilus ilm olid saatjaiks Tallinnast Helsingisse. (22.09.2010)

Getter
Arvio: 4.0

Uus laev ei olnud kahjuks kuigi hubane, aga merereis oli siiski nauditav! Teenindus oli igati meeldiv, keelebarjääri ei tekkinud. Kurvaks tegi asjaolu, et reisijaid oli väga vähe ning meelelahutusprogramm oli kesine - masust tingitud (?). Ilm oli halb, seetõttu Rootsis laevalt ei väljunud - nautisin kajutis pikutamist :) (22.09.2010)

inell
Arvio: 5.0

Väga tore reis Stockholmi,teenindus oli meeldiv ja kajut mugav. (14.09.2010)

Yritys liittyy seuraaviin toimialoihin

Firma on yhteydessä seuraaviin yrityksiin

Kaikki katsoivat "Tallink" katsoivat myös