Kõrveküla Puhkekeskus

Lääne-Virumaa

skoor

1.0

Viimane kommentaar:

"1. Kraanivesi väga haisev, läbipaistmatu. Joogivett pidime ise nurumas käima ja lõpuks lähedalasuvasse poodi puhta vee järele sõitma. 2.... (1.0)" Anna hinnang

Lääne-Virumaa

Saada e-mail

Kõrveküla Puhkekeskus / Tutvustus

Kõrveküla Puhkekeskus asub Lääne-Virumaal Jäneda külje all metsade keskel, Tallinnast 65 km, Aegviidust 10 km ja Rakverest 60 km kaugusel.

Suures puhkemajas on 29 voodikohta ning seminari/peoruum.

Puhkemaja-palksaun asub tiigi kaldal ja sobib väiksemale seltskonnale saunaõhtu ja tähtpäevade pidamiseks ning peredele puhkuse veetmiseks. Puhkemajas on puuküttega saun, kamin ja 9 voodikohta.

Korraldame talve- ja suvepäevi, spordi- ja seiklusmänge. Teeme koostööd õhtujuhtide, näitlejate, muusikutega. Suviste ürituste läbiviimiseks on avar väliterrass, suur muruplats, lauad-pingid ja peotelgid kuni sajale inimesele, rannavõrkpalliplats, telkimiskoht, territooriumi valgustus.

Rendime ATV-sid, jalgrattaid ja uiske.

Tellida saab toitlustamist.

Läheduses asuvad Valgehobusemäe ja Jäneda-Aegviidu suusa- ja matkarajad ning Kakerdaja raba.

Koeri ei ole lubatud kaasa võtta.

Kõrveküla Puhkekeskus / Galerii

Konverentsiruumid, seminariruumid

KONVERENTSIRUUM

Auditoorium
Klassiruum
Vastuvõtt
Bankett
Diplomaat
U-kujuline
Pindala m²
-
-
-
-
-
40
60.0m²

Tehnilised lisad: arvuti/laptop, internet

Muud lisad: majutus, saun, parkimisvõimalus

Lisad: WIFI

KONVERENTSIRUUM

Auditoorium
-
Klassiruum
-
Vastuvõtt
-
Bankett
-
Diplomaat
-
U-kujuline
40
Pindala m²
60.0m²

Tehnilised lisad: arvuti/laptop, internet

Muud lisad: majutus, saun, parkimisvõimalus

Lisad: WIFI

Saada e-mail

Anna hinnang

Kommentaarid

Hinnang: 1.0

1. Kraanivesi väga haisev, läbipaistmatu. Joogivett pidime ise nurumas käima ja lõpuks lähedalasuvasse poodi puhta vee järele sõitma. 2. WC loputuskastid katki, vesi ei tule peale 3. Akendel pole kardinaid. 4. Toit nagu penoplast. Kuiv, maitsetu ja Selveri külmletist. 5. Palusime valgustust põlema panna teerajal sauna kuna oktoobrilõpu kõledas pimeduses võis seal kondid ära murda. Keelduti. 6. Saun oli tellitud, makstud. Kütma pidime ise. 7. Saunast pääs vette oli üliohtlik. 8. Majas oli pime, lambivalgusega ilmselt hoitakse kokku :) 9. Üks inimene saadeti ära kuna tal oli pisike sülekoer kaasas. 10. Pererahvas oli tõre algushetkedest peale. Ilmselt me polnud oodatud või palusime liiga palju. Majapidamises polnud tunda perenaise kätt ja soojust. Kahju. Mittemitte kellelegi ei soovita. Tõesti. Positiivne on selle koha juures vaid kaunis jõekäär. (31.10.2016)

Kõik, kes vaatasid "Kõrveküla Puhkekeskus", vaatasid ka