Golfa centrs Niitvälja

Keila, Harjumaa

score

5.0

Latest review:

"Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale... (5.0)" Write a review

Keila, Harjumaa

Sūtīt e-pastu

Golfa centrs Niitvälja / Apraksts

30 km attālumā no Tallinas, Nītveljā Tevi gaida Igaunijā un visā Baltijā pirmais pilna izmēra golfa laukums.
Pēc zinātāju apgalvojuma, šis ir viens no labākajiem Skandināvijas golfa laukumiem, un, pateicoties savai ilgajai darbībai, ir Igaunijā ieguvis golfa sinonīma statusu. Šeit golfa spēles prieku baudījuši tūkstošiem šī sporta veida cienītāji gan no Igaunijas, gan tālākām valstīm.

Golfa centrs Niitvälja / Galerija

Sūtīt e-pastu

Write a review

Reviews

Kadi
Rating: 5.0

Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale eriti sobivad, kuna rajad on laiad, hästi niidetud ja seega kadunud palli kerge leida. Looduse vaheldumisega on palju vaeva nähtud, kogu rada on nagu ilus matkarada, kus leidub nii eriilmelist maastiku, tiike, sildasid. Eriti kaunis on mängida päikeseloojangu ajal. Väga mõnus on peale mängimist minna sauna lõõgastuma na nautida õhtusööki. Kõige rohkem meeldibki golfikeskuse kogu hinge ja hoolega rajatud rajad, mis on põnevad nii algajale kui kogenud mängijale. Ainsa konstruktiivse kriitikanoole võiks visata hinnakirjale, kus golfikäru on vaja eraldi osta ning seega ei sisaldu raja mänguhinnas (nagu enamus klubides sisaldub). Muu aga kõik super. (29.10.2010)

Firma ir saistīta ar sekojošām kategorijām

Visi, kas apmeklēja "Golfa centrs Niitvälja", apmeklēja arī