Kuutsemäe Puhkekeskus

Valgamaa

score

5.0

Latest review:

"Ma olen Kuutsemäel suusatamas juba kaks aastat järjest käinud ja iga korraga on enesetunne aina paremaks läinud. Muidu ju ikka inimesed... (5.0)" Write a review

Valgamaa

Sūtīt e-pastu

Kuutsemäe Puhkekeskus / Apraksts

14 kilometrus no Otepes, gleznainajā Otepes augstienē atrodas vieta, ko sauc par Kuutsemäe kalnu.
Gadu gaitā šeit izveidojies populārs brīvā laika pavadīšanas centrs, kurš nosaukts par Kuutsemäe (Kūtsemē) atpūtas centru. Centrs darbojas jau 12 gadus un ir pazīstams kā aktīvā brīvā laika pavadīšanas un sporta pasākumu vieta kā ziemā tā vasarā.

Kuutsemäe Puhkekeskus / Galerija

Sūtīt e-pastu

Write a review

Reviews

Evelin Kängsepp
Rating: 5.0

Ma olen Kuutsemäel suusatamas juba kaks aastat järjest käinud ja iga korraga on enesetunne aina paremaks läinud. Muidu ju ikka inimesed hakavad peale suve järgmist suve ootama. Ma hakkan veebruari kuud ootama, et saaks sinna mõnusalt aega veetma minna. Ülekõige on siiski MUSTIKAJOOK. Eriti kui oled natuke "külmunud" ja keha vajab sooja. Kindlasti sean sammud ja järgmine veebruar sinna poole, et jälle enda kehasse adrenaliini lasta. Tänu sellele plaanin ma juba vaikselt, et paari aasta pärast võiks kuskile kaugemale suusareisile minna, sest siit on see pisik ju saadud. Olge mõnusad! :) (10.10.2010)

Visi, kas apmeklēja "Kuutsemäe Puhkekeskus", apmeklēja arī