Pauka brīvdienu māja

Hiiumaa

score

3.5

Latest review:

"Kahene tuba iseenesest okei ning hoov suur. Kuna voodipesu pidi ise peale panema ja maha võtma jäi silma, et tekid ja padjad olid väga... (2.0)" Write a review

Hiiumaa

Sūtīt e-pastu

Pauka brīvdienu māja / Apraksts

Hījumā apriņķī, Kepu pussalas sākuma daļā, Luidjā esošajā atpūtas ciematā ir dažādas ēkas. Nakšņošanai paredzētajām guļbūves ēkām ir piešķirti interesanti nosaukumi, piemēram, Raganas māja, Bungu māja un Mežiņa māja.

Lielais pagalms piedāvā iespēju satikties un relaksēties arī lielākai grupai. 600m attālumā no nakšņošanas vietas atrodas privāta smilšu pludmale.

Noderīga informācija: Jūra piedāvā iespēju organizēt izbraukumu ar laivu vai doties zvejā. Apkārtnes mežs piedāvā aktīvas atpūtas iespējas medību interesentiem.

Sūtīt e-pastu

Write a review

Reviews

Martin
Rating: 2.0

Kahene tuba iseenesest okei ning hoov suur. Kuna voodipesu pidi ise peale panema ja maha võtma jäi silma, et tekid ja padjad olid väga määrdunud ja plekilised. Ei tekitanud väga soovi nende vahel magada. WC-s puudus paber. Omaniku suhtumine oli äärmiselt ebameeldiv ja järsk ning ei tekkinud tunnet, et me oleks sinna oodatud. Kindlasti ei ole seda hinda väärt ning tagasi enam sinna ei lähe. (05.08.2021)

Ade
Rating: 5.0

Väga suur ja ilus kompleks ning valida mitme majutustüübi vahet. Seekord valisime Jaanipäevaks hoopis telkimise. Hind väga soodne ja selle sees oli kasutada mitu WC-d koos pesemisvõimalusega, kööginurk, kus olemas mitu pliiti, külmkapid, lisaks oli olemas ka potid, pannid, nõud jne. Majakeste juures lisaks olemas nii istumine kui grillimise võimalus. Majakesed teineteisest piisavalt eraldi ning säilis kenasti privaatsus ning teised seltskonnad ei seganud. Jäime oma seltskonnaga väga rahule, loodame millalgi taaskord tulla ning julgeme soojalt ka teistele soovitada!! (27.06.2019)

Visi, kas apmeklēja "Pauka brīvdienu māja", apmeklēja arī