Päiksetõusu või -loojangu matk Kõrvemaal

Price for: 10 persons

Price
180 €
Asu ostma siit

Muuda päev eriliseks ja tule meiega päiksetõusu või -loojangu matkale rappa! Kõrvemaal on iga päev kaunis!

Rabas on päikesetõusu ajal enneolematult salapärane. Udu, varjud, väikesed kõverad rabamännid ja loodushääled või ka täielik vaikus… Igal hommikul on päikesetõus eriline ja erakordne – kord kumab päike läbi udu, kord sillerdavad päiksekiired lumel… Sama imetlusväärne on ka päikeseloojang. Matka alustame enne päikese loojumist, et jõuaks päevavalges imetleda laukaid ja rabajärvekesi, õõtsuda õõtsikutel… Pimedas matkamise võlude kogemiseks kasutame rabast välja tulemiseks pealampe. Meie retkejuht viib Teid Kõrvemaal paikadesse, kuhu niisama ei satu.

Ajanappusel on hea minna päikesetõusu nautima kanarbikunõmmele! Udu, ooside varjud, esimesed päikesekiired ja vaikus.

Piknik matkal: Pakume matkal kuuma mustikasuppi, maitsvat vaarika-piparmündi teed ja värskelt küpsetatud pirukaid. Soovi korral saab tellida Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusest kaasa head kohvi (masinakohv, espresso, cappuccino, latte).

Riietus: Pole olemas kehva ilma, tuleb valida ilmastikukindlad riided! Jalga veekindlad matkasaapad. Kui sul neid käepärast ei ole, siis võta kaasa vahetusjalanõud, sest rabas võib jalg märjaks saada.

Matka kestvus: Orienteeruvalt 1,5 – 2 tundi.
Hea teada: Veebruaris tõuseb päike kl 8 ajal ja loojub 17 ajal.

Hinnas sisaldub:
* Päikesetõusu või -loojangu matk rabas koos retkejuhiga (jalgsi või räätsadega)
* Piknik matkal:
kuum mustikasupp
vaarika-piparmündi tee
värsked ahjus küpsetatud pirukad


NB! Talvehooajal, sõltuvalt ilmastikuoludest saame matkale lisada ka matkauiskudega uisutamise looduslikul jääl. Sel juhul lisandub matkahinnale 12€/osaleja.

Rabajärvedel uisutamine on midagi sellist, mida peaks vähemalt korra elus proovima. Külmunud ja härmas loodus, hommikune vaikus ja päiksevarjundid puudel või päikeseloojangul kirevates värvides taevas peegeldumas siledal jääl… Lisaks saab kuulata, kuidas jää laulab! See on talvine võlumaailm.

Uisutamiseks kasutame matkauiske, mis kinnitatakse suusasaabaste külge. Kel vaja, võib tasakaaluhoidmiseks ka suusakeppe kasutada.
NB! Paketi realiseerimiseks vajalik eelnev broneerimine.

You can use this offer until: 31.03.2018

Choose amount

Your offer
Qty
Price
190
280

Organizatora informācija

score

-

Be the first to review this company Write a review

Oja talu, Pillapalu küla, Anija vald, Harjumaa www.korvemaa.ee rādīt tālruņa numuru

Sūtīt e-pastu

You might also be interested in the following offers