Таллиннский Гольф-клуб Нийтвялья

Keila, Harjumaa

счет

5.0

Latest review:

"Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale... (5.0)" Дать оценку

Keila, Harjumaa

Отправить e-mail

Таллиннский Гольф-клуб Нийтвялья / Описание

В Нийтвялья, всего в 30 км от Таллина, Вас ждет первая в Эстонии и во всей Прибалтике полноразмерная площадка для гольфа.
По словам специалистов, входящая в число лучших гольф-площадок в Скандинавии, площадка за длительное время посетилась тысячами любителей гольфа, как из Эстонии, так и издалека.

Таллиннский Гольф-клуб Нийтвялья / Галерея

Отправить e-mail

Дать оценку

Reviews

Kadi
Oценка: 5.0

Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale eriti sobivad, kuna rajad on laiad, hästi niidetud ja seega kadunud palli kerge leida. Looduse vaheldumisega on palju vaeva nähtud, kogu rada on nagu ilus matkarada, kus leidub nii eriilmelist maastiku, tiike, sildasid. Eriti kaunis on mängida päikeseloojangu ajal. Väga mõnus on peale mängimist minna sauna lõõgastuma na nautida õhtusööki. Kõige rohkem meeldibki golfikeskuse kogu hinge ja hoolega rajatud rajad, mis on põnevad nii algajale kui kogenud mängijale. Ainsa konstruktiivse kriitikanoole võiks visata hinnakirjale, kus golfikäru on vaja eraldi osta ning seega ei sisaldu raja mänguhinnas (nagu enamus klubides sisaldub). Muu aga kõik super. (29.10.2010)

Фирма занимается следующими видами деятельности

Все, кто смотрели "Таллиннский Гольф-клуб Нийтвялья", смотрели также